lekarz Jan Kończal

Pediatra

3,9
3,9

Jestem mamą trojga dzieci, najmłodszy synek od 4 miesiąca życia, kiedy zachorował na zapalenie krtani do około 2 roku życia "leczony" był przez pseudopediatrów. Dostawał antybiotyk za antybiotykiem, bo rzekomo nie było innego wyjścia. Trafialiśmydo szpitala, 2 tygodnie przerwy i znów nawrót choroby. Wariowaliśmy z mężem z rozpaczy... Dzięki znajomej która poleciła mi doktora Jana, trafiliśmy na wizytę. Owszem nie wypowiadał się dobrze o "lekarzach" którzy zajmowali się moim synem do tej pory, ale czy można wypowiedzieć się inaczej??? Dziś synek ma 6 lat i do tej pory (przez 4 lata) u doktora Kończala mieliśmy w sumie 3 antybiotyki! Dzieci rzadziej chorują, bo każda Ich choroba jest WYLECZONA! Polecam doktora z całego serca!!!

JA NIESTETY NIE MAM NAJLEPSZEGO ZDANIA O TYM PANU.CO PRAWDA MOŻE JEST I DOBRYM PEDIATROM I LEKI ,KTÓRE ZAPISAŁ MOIM DZIECIOM POMOGŁY, ALE ZACHOWUJE SIĘ TAK JAKBY BYŁ RÓWNIEŻ NAJLEPSZY W INNYCH SPECJALIZACJACH.PRZEZ KILKA MIESIĘCY LECZYŁ MOJEGO SYNKA NA KASZEL.WMAWIAŁ MI,ŻE TO PRZEZ PRZEBYTE WCZEŚNIEJ ZAPALENIE OSKRZELI.MÓJ SYNEK MA PROBLEMY ZE SKÓRĄ CHODZĘ Z NIM DO DERMATOLOGA.PANI DOKTOR POWIEDZIAŁA,ŻE OK. 4 ROKU ŻYCIA ZROBIMY TESTY ALERGICZNE.DR.KOŃCZAL PODWARZAŁ JEJ UMIĘJĘTNOŚCI I KAZAŁ MI URZYWAĆ MAŚCI,KTÓREJ PODOBNO NIKT NIE ZAPISUJE TYLKO ON(MIAŁAM JĄ OCZYWIŚCIE KILKA MIESIĘCY WCZESNIEJ I MAŁEMU NIE POMOGŁA)SYNEK MA RÓWNIEŻ OZNAKI UCZULENIA NA ROZTOCZA KURZU DOMOWEGO,POPROSIŁAM O SKIEROWANIE DO ALERGOLOGA I USŁYSZAŁAM, ŻE NIE MA TAKIEJ POTRZEBY A TESTY SA NIEWIARYGODNE.NO CÓŻ ZMIENIŁAM PEDIATRĘ.DZIS BYLIŚMY NA TESTACH.MIAŁAM RACJĘ.SYNUŚ JEST UCZULONY NA ROZTOCZA.PRZED NAMI TESTY POKARMOWE OBY BYŁY DOBRE.TRZYMAJCIE KCIUKI,NO I PAMIĘTAJCIE NIE WIERZCIE W JEGO PIĘKNE SŁOWA ŻE JEST OK,NIE DAJCIE SOBIE NIC WMÓWIĆ W KOŃCU LEPIEJ ZNACIE SWOJE DZIECI!

Pan doktor posiada na pewno dużą wiedzę, jednak uważam, że jest dość egocentryczny i przekonany o swojej nieomylności. Podczas wizyty przerywał mi, nie dał mi szansy na wypowiedzenie się na temat mojego dziecka. Poza tym ma dziwną tendencję do wypowiadania się lekceważąco a nawet pogardliwie o grudziądzkich rodzicach i lekarzach. Trzeba jednak przyznać, że dokładnie odpowiada na pytania i udziela wyjaśnień.

Nie sympatyczny i gburowaty. Atakuje rodzica od wejścia do gabinetu. Potraktował mnie jakbym była największym wrogiem dziecka. Nie polecam. Może i zna się na rzeczy, ale traktowanie rodzica jak śmiecia przy każdej wizycie na pewno nie przemawia za tym lekarzem.

Bardzo niemiły, niekulturalny i zbyt pewny siebie lekarz. traktuje rodzicow przedmiotowo, pokazujac swoja wyzszosc. Widac, ze Pan Doktor ma wyksztalcenie wyzsze, szkoda tylko, ze pominal edukacje podstawowa.

witam jestem mamą 2 coreczek!!! i szczerze nie wyobrazam sobie wizyty u innego pediatry !!!! to jest prawdziwy lekarz podejscie do dzieci ma super ale i do nas młodych rodzicow potrafi wszystko wytlumaczyc dzieki niemu nasze pociechy sa bezpieczne !!!

Lekarz konkretny, z dużym zasobem wiedzy, którą niewątpliwie stara się przekazać w sposób najbardziej zrozumiały. Nie jest zwolennikiem zbyt pochopnego podawania antybiotyków. Sympatyczny dla dzieci, które „notabela” czują się u Pana Pediatry, aż za bardzo swobodnie. Jeden mały mankament faktycznie nie zawsze ładnie wypowiada się o swoich niektórych poprzednikach. Mam nadzieję, że to się zmieni i stanie się większym dyplomatą.

Polecam tego lekarza jako mama 2 dzieci. Bardzo fachowe podejście do sprawy, potrafi wytłumaczyć chorobę dziecka i sposób leczenia. Bardzo miły dla dzieci,wizyta trwa dość długo tylko dlatego że wszystko dokładnie tłumaczy. Ja znalazłam lekarza dla moich dzieci i mogę być spokojna o zdrowie moich pociech. Pozdrawiam

Świetny pediatra.Kompetentny i dociekliwy w diagnozowaniu. Spotykamy się z nim dosyć często z racji choroby córki.Zawsze ma czas na dokładne wytłumaczennie wszelkich naszych niepokojów.Polecam go w 100%.

Bardzo sympatyczny, wzbudza zaufanie zarówno moje - jako matki jak i mojego dziecka. Leczenie zawsze przemyślane i w rezultacie trafne. Zawsze poważnie podchodzi o problemu i nie bagatelizuje żadnych informacji. Długo szukałam lekarza, który pomógłby mojej córeczce i wreszcie znalazłam. Zdecydowanie POLECAM!!!!