lekarz Jan Kończal

Dziecko bada bardzo dokładnie widać że zna się na rzeczy, ale strasznie nie przyjemny! Interesuje się moim prywatnym życiem, wtrąca się nie proszony!

SZCZERZE POLECAM,MIALM PROBLEM ZNALEŹĆ JEDNEGO KOMPETENTNEGO I KONKRETNEGO LEKARZA ALE JUŻ MAM. TLUMACZY CO I DLACZEGO A NIE TYLKO MÓWI O LEKACH BEZ PODSTAWY PODAWANIA. POLECAM.

Bardzo sympatyczny, wzbudza zaufanie zarówno moje - jako matki jak i mojego dziecka. Leczenie zawsze przemyślane i w rezultacie trafne. Zawsze poważnie podchodzi o problemu i nie bagatelizuje żadnych informacji. Długo szukałam lekarza, który pomógłby mojej córeczce i wreszcie znalazłam. Zdecydowanie POLECAM!!!!