lekarz Jan Kowalczyk

Moją żonę zszywał po porodzie, dał najgrubsze nici, kilkanaście szwów i bez znieczulenia, na pytanie czy nie można by dać znieczulenie odpowiedział, że nie... wszystko przez to że zona nie chciała rodzić na leżąco, trzeba było ukarać niepokorną.

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej jak i drugiej wizyty. Zdecydowanie najlepszy ginekolog pod względem podejścia do młodych pacjentek, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dbaniem o sprawy intymne :)

polecam naprawdę solidnie zajmuje się klientem, uczciwy ,miły, spokojny godny zaufania i polecenia, prawdziwy lekarz

Hmmm, z tego co widzę, to w prywatnym gabinecie Pana Dr obowiązuje różny cennik dla rożnych pacjentek!? cena waha sie od 60 do ponad 100 zl a to ciekawe pod jakim wzgledem Pan dobiera cennik do pacjentki... o czym to świadczy?nie polecam

Pan dr to prostak, do tego zakompleksiony, widać problem lekarzy z małego miasteczka leżącego niedaleko dużego, z takim wykształceniem powinien zachowywać się odpowiednio do swojego stanowiska, a nie wyzywać pacjentki, tak jak było w moim przypadku gdy przyjmował mnie do szpitala do porodu, a ciąże prowadził lekarz z lublina, odradzam! chyba że ktoś lubi chamów...

Nie polecam Tego lekarza, może i zna się, ale podczas wizyty opłaconej dodatkowo pobiera opłaty za każdą poradę, lub wypisanie recepty. Jego metody leczenia to nie problem zdrowotny pacjenta, tylko zarobkowy. Nie spełnił moich oczekiwań i nie polecam Go znajomym.

Nie polecam tego lekarza nikomu trafilam do niego tylko przez przypadek izaluje bardzo. Byl dla mnie niemily i moj problem jak i mnie potraktowal w sposob blachy. Ostatni raz bylam u kogos takiego nigdy wiecej tego nie zrobie i przestrzegam inne kobiety.

temu mamona tylko w głowie miły jest prywatnie w przychodni juz roznie z tym bywa

Cham ,który oczernia pacjentki,nie potrafi zachować tajemnicy lekarskiej

Cham ,który oczernia pacjentki,nie potrafi zachować tajemnicy lekarskiej