lekarz Jan Kowalczyk

Ginekolog

3,9
3,9
3,4

polecam naprawdę solidnie zajmuje się klientem, uczciwy ,miły, spokojny godny zaufania i polecenia, prawdziwy lekarz

Można by powiedzieć, że doktor Kowalczyk jest naszym rodzinnym lekarzem. Chodzę do niego ja, moja siostra i mama. Jest bardzo dobrym lekarzem i na prawdę polecam. Często się zdarza, ze pierwsze wrażenie nie robi za dobre, ale nie należy tym się zrażać, później wrażenie jest zupełnie inne.

Pan doktor jestst bardzo miłym kompetentnym ginekologiem zawsze służy pomoca przykłada sie do swojej pracy. Prowadził moja ciąże jestem w 100% zadowolona pod kazdym wzgledem. serdecznie polecam tego lekarza.

DOBRY SYMPATYCZNY SŁUCHA I DOKŁADNIE ODPOWIADA NA PYTANIA. INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO PROBLEMU. POLECAM PANA DOKTORA FACHOWA PORADA I DOBRY SPRZET W PRYWATNYM GABINECIE.

doktor kowalczyk odbierał mi poród jestem bardzo zadowolona profesjonalne podejscie troche mało sie odzywał ale czułam ze jestem w dobrych rekach a to jest najwazniejsze.

Hmmm, z tego co widzę, to w prywatnym gabinecie Pana Dr obowiązuje różny cennik dla rożnych pacjentek!? cena waha sie od 60 do ponad 100 zl a to ciekawe pod jakim wzgledem Pan dobiera cennik do pacjentki... o czym to świadczy?nie polecam

Godny polecenia lekarz.Bardzo miły i zawsze służy pomoca.

Godny polecenia lekarz.Bardzo miły i zawsze służy pomoca.

Polecam doktora Kowalczyka spełnił moje oczekiwania i jest dobrym ginekologiem.

Polecam doktora Kowalczyka spełnił moje oczekiwania i jest dobrym ginekologiem.

Pan dr to prostak, do tego zakompleksiony, widać problem lekarzy z małego miasteczka leżącego niedaleko dużego, z takim wykształceniem powinien zachowywać się odpowiednio do swojego stanowiska, a nie wyzywać pacjentki, tak jak było w moim przypadku gdy przyjmował mnie do szpitala do porodu, a ciąże prowadził lekarz z lublina, odradzam! chyba że ktoś lubi chamów...

bardzo dobry lekarz, nie mam żadnych zastrzeżeń. polecam

bardzo dobry lekarz, nie mam żadnych zastrzeżeń. polecam