lekarz Jan Kowalczyk

Można by powiedzieć, że doktor Kowalczyk jest naszym rodzinnym lekarzem. Chodzę do niego ja, moja siostra i mama. Jest bardzo dobrym lekarzem i na prawdę polecam. Często się zdarza, ze pierwsze wrażenie nie robi za dobre, ale nie należy tym się zrażać, później wrażenie jest zupełnie inne.

doktor kowalczyk odbierał mi poród jestem bardzo zadowolona profesjonalne podejscie troche mało sie odzywał ale czułam ze jestem w dobrych rekach a to jest najwazniejsze.

Polecam doktora Kowalczyka spełnił moje oczekiwania i jest dobrym ginekologiem.

Polecam doktora Kowalczyka spełnił moje oczekiwania i jest dobrym ginekologiem.

DOBRY SYMPATYCZNY SŁUCHA I DOKŁADNIE ODPOWIADA NA PYTANIA. INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO PROBLEMU. POLECAM PANA DOKTORA FACHOWA PORADA I DOBRY SPRZET W PRYWATNYM GABINECIE.

Godny polecenia lekarz.Bardzo miły i zawsze służy pomoca.

Godny polecenia lekarz.Bardzo miły i zawsze służy pomoca.

Pan doktor jestst bardzo miłym kompetentnym ginekologiem zawsze służy pomoca przykłada sie do swojej pracy. Prowadził moja ciąże jestem w 100% zadowolona pod kazdym wzgledem. serdecznie polecam tego lekarza.

ten lekarz prowadzi obecnie moja ciaze narazie nie mam zastrzezen zobaczymy co bedzie podczas porodu w koncu komus trzeba zaufac

Doktor Kowalczyk prowadził moją ciążę, nie jestem z niego zadowolona bo po porodzie nawet do mnie nie zajrzał. Nie wzywałam go do porodu bo taka przyjemność dodatkowo kosztuje. Odradzam.

Odradzam.

nie mam żadnych zastrzeżeń do tego lekarza

nie mam żadnych zastrzeżeń do tego lekarza

ten lekarz obdbierał mi poród i jestem bardzo zadowolona polecam

ten lekarz obdbierał mi poród i jestem bardzo zadowolona
polecam