lekarz Jan Krupa

Najlepszy pediatra na świecie ! polecam każdemu ! lekarz z powołania, bardzo duża wiedza i ogromne zaangażowanie.

Wyleczyl corke z ostrego zapalenia oskrzeli, bardzo uprzejmy, kompetentny, bardzo dobry specjalista, POLECAMY, doktor z sercem do dzieci.

Lekarz z powołania. Poświęca dużo czasu pacjentowi, byliśmy u niego kilka razy. Raz nawet przyjechał do nas do domu. Na spokojnie przepadał nasze maleństwo, zaproponował wiele rzeczy ze swojego doświadczenia oraz tego, że sam jest ojcem małych dziewczynek. Bardzo polecam tego lekarza. Przyjmuje w Ultramedica lub wizyty domowe.

Byliśmy u tego lekarza w szpitalu pediatrycznym i przychodzą mi na usta te same komentarze co innym: znudzony, niemiły, apatyczny, jest mu wszystko jedno, brak podejścia do dziecka - sprawia wrażenie urzędnika a nie lekarza - tak jakby ktoś go zmuszał do pracy jako lekarz ... przykre ale tak było.Jesteśmy zawiedzeni.

Ludzie zastanócie się co tu wypisujecie.Sama pracuję w służbie zdrowia(doktor nie ma o tym pojęcia,a myślę,że gdyby miał to nic by to nie zmieniło).Jako lekarz jest bardzo dobry,rzeczowy,do dziecka ma bardzo dobre podejscie ,jest b.spokojny-co dziecko wyczówa,ale nie jest magikiem i nie zaczaruje każdego dziecka by było grzeczne,spokojne,róznie się zdarza a zbadać musi.U moich córek nic nigdy nie robił na siłę a to rola rodzica by nauczyć dziecko ,że czasami trzeba coś nieprzyjemnego zrobić lub wytłumaczyć,że trzeba dać się zbadac.A do rodzica,cóż,różnie,to tylko człowiek i nie musi się wiecznie do nas uśmiechac,ma rzeczowo wytłumaczyć co dziecku dolega i jak je leczyć,co robi w 100%.On leczy dzieci i to do nich ma serce ,a nie jest terapeutą dla rodziców.Wcale mu się czasami nie dziwie ,ze brak usmiechu lub trochę mało entuzjastyczniepodchodzi do rodziców-sami sobie na to pracujemy."Oceniajmy lekarza rzeczowo ,a nie to czy się uśmiecha,zagaduje nas.A tej osobie która zarzuciła lekarzowi,że czeka na profity finansowe to-na miejscu dr.Krupy załorzyłabym mu sprawe,bo można mu zarzucić,e nie zawsze miły dla rodzica,ale nie ,że oczekuje od rodziców szczególnych podziekowań!!!!!!!!!!!No chyba,że Pani dzwoni po niego by przyjechał prywatnie i oczekuje by zrobił to za darmo.Godny polecenia najwyszej klasy specjalista!

Świetny pediatra to mało powiedziane! Trafiliśmy na niego w Szpitalu Pediatrycznym, przepisaliśmy dziecko do jego ówczesnej przychodni i od tej pory leczymy córę tylko u niego. Dr Krupa jest specjalistą w kilku dziedzinach, nie wystawia diagnozy pochopnie pozbywając się pacjenta, tylko zastanawia się, co dziecku może dolegać. Bez oporów zleca dodatkowe badania. Obserwuje malucha - dzięki temu dostrzegł nieprawidłowości tak dyskretne, że naszej uwagi wcześniej nie zwróciły. Sam ma malutkie dzieci. Rozśmieszył mnie poniższy wpis "służbista NFZ - w szpitalu pediatrycznym". Ludzie kochani - więcej dystansu do swoich oczekiwań! Myślicie, że lekarz na izbie przyjęć ma czas na pogaduchy? Za Wami może być pacjent w jeszcze gorszym stanie! Dr Krupę polecam tym rodzicom, którym zależy na świetnym pediatrze.

witam,polecam z cała odpowiedzialnością Jana Krupę pediatrę.Lekarz ten dał się poznać jako człowiek o wysokiej kulturze osobistej bardzo spokojny rzeczowo wyjaśnia co się z dzieckiem dzieje.To nie pierwszy mój kontakt z tym lekarzem mam trójkę dzieci i uważam że jest świetnym specjalistą o wysokich kwalifikacjach.Zaleca sprawdzone domowe sposoby leczenia nie idzie na łatwiznę wybiera zawsze to co dla dziecka jest najlepsze w danym momencie.Oby więcej takich lekarzy jak on.

Szanowny internauci opowiem Wam moja historia, a sami oceńcie, jaki jest on CZŁOWIEK (tak pisane z dużymi literami). Pan Doktor Jan Krupa. Moja córka miała wypadek na motorze, największe szczęście, co mogło ja spotkać było to, że właśnie Pan Doktor Jan Krupa jechał za nią swoim samochodem i natychmiast się zatrzymał i ja reanimował do momentu jak pogotowie przyjechało. I powiem krótko ja i moja cała rodzina jesteśmy całkowicie świadomy, że gdyby nie był Pan Doktor Krupa na miejscu ……( nawet nie chce o tym myśleć). W związku z tym ...

I powiem krótko ja i moja cała rodzina jesteśmy całkowicie świadomy, że gdyby nie był Pan Doktor Krupa na miejscu ……( nawet nie chce o tym myśleć). W związku z tym ja życzę Panu Doktorowy żeby miał zawsze w życiu takie same ogromnie szczęście, jakie miała moja córka, że go spotkała na drodze i dzięki jemu ona dziś żyje bez żadnych skutków ubocznych!!!
Korzystając z okazji chce z całego serca podziękować ekipie, która operowała ją w dniu wypadku!!(w szpitalu w Bystrej) i Ekipie na OIOMie w Szpitalu Pediatrycznego w B.B., która dbała o nia żeby doszła do siebie.
Pozdrawiam Z.P.

Lekarz beznadziejny. Zero kontaktu, zero podejścia do dzieci. Jestem zszokowana po wizycie. Pan doktor, podczas wizyty, sprawiał wrażenie znudzonego, zdesperowanego tym, że musi wykonywać zawód lekarza. Służbista na każdym kroku.To nie jest lekarz, to jest urzędnik NFZ. Nie polecam. Warto chyba zadać sobie trochę trudu i umówić sie na wizyte do dr Merty. Szkoda, że w naszym kraju lekarze coraz częściej łączą nastrój podczas wizyty z profitami.Dla zainteresowanych. Ten lekarz przyjmuje w przychodni na Żywieckiej w Bielsku - może go nawówicie na powrót do ośrodka w Żorach. Mam taką nadzieję...

Dramat dramat dramat!!!! Najchętniej napisałabym na niego skarge. Lekarz o ile mozna go tak nazwac nie ma w ogole podejscia do dzieci. Mojego synka 3,5 rocznego doprowadzil do takiego stanu ze ja jako matka nigdy go takiego zdenerwowaego nie widzialam. Atak histerii...Mam żal do niego o to ze nas tak potraktowal. Zero szacunku i podejscia a diagnoza byla mylna bo od razu wzielam wizyte prywatną i okazało sie ze antybiotyk jest zbedny dobrze ze nie podalam. Nie ma jak doktor Ząbek:) polecam naprawde