lekarz Jan Krupa

Bardzo tęsknimy za Panem Doktorem. Opuścił naszą przychodnię. Bardzo bym chciała wiedzieć gdzie możemy znalieżć naszego Pana Doktora. Jeśli ktos posiada taką informację prosze dać znać na e-mail: MSBryl@gmail.com

Gdy leczył jeszcze w Żorach - chodziłem do niego od zawsze. Polecam w 100% tego lekarza, szkoda, że teraz jest w Bielsko Białej

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam.

Pan doktor ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia przez pana Jana krupa.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia przez pana Jana krupa.

bardzo spokojny, wyważony, drobiazgowy w pozyskiwaniu informacji w wywiadzie z rodzicem dziecka, budzi zaufanie

Dzisiaj byłem w przychodni i przyjmował mnie Pan Doktor. Zlecił odpowiednie badania. Wydaje mi się, że ma odpowiednie podejście do pacjenta. Polecam wizytę, chociaż życzę zdrowia!

Sądziłam, że trafię do lekarza pediatry rehabilitanta (w szpitalu dziecięcym), a spotkałam sfrustrowanego urzędnika NFZ.

JEST PO PROSTU SUPER !!! Polecam go każdej osobie , wie co Ci dolega jak temu zapobiec i zawsze wygrywa z choroba ;) pozdrawiam :)

JEST PO PROSTU SUPER !!!

Nie polecam pediatry ze względu a to, że traktuje rodzica protekcjonalnie i wydaje się mu, że każde dziecko powinno rozwijać się ściśle wg kalendarza rozwoju. Poza tym nie wzbudza na tyle zaufania jeśli chodzi o sprawę pytań rodziców- kończy wizytę dobitnym Do widzenia i tyle. Już nie wspominając o tym, że kiedy na wizytę z dzieckiem idzie mój mąż szanowny doktorek zachowuje się tak jakby tata dziecko widział pierwszy raz na oczu i mówi żeby przychodziła mama!!!

Dobry jest, leczył mnie kilkanaście lat za łebka i było w porządku. Szkoda, że nie przyjmuje już w Żorach.