prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

Gorszej wizyty nawet w snach nie można sobie wyobrazić. 450 zł za wejście wyjście? Żadnego badania, czytania dokumentów. Jak lekarz nie widzi kasy w pacjencie, to jak widać nawet palcem nie kiwnie. Taki to „specjalista”

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że Prof. Krzysztof Podgórski i jest jednym z najlepszych lekarzy, z jakimi miałem przyjemność się spotkać. Jego oddanie, wiedza medyczna sprawiają, że jest godnym zaufania i szanowanym profesjonalistą. Gorąco polecam Pana Profesora wszystkim, którzy szukają najlepszej opieki medycznej.

Witam. Wizyta u Pana profesora już po trzech dniach stosowania się do zaleceń przyniosła zaskakującą poprawę w moim funkcjonowaniu. Jestem więc usatysfakcjonowany :)

Wspaniały lekarz! Perfekcyjnie przeprowadzona operacja, trafna diagnoza i szczęśliwe życie dzięki Panu Profesorowi! Polecam.

Najlepszy z najlepszych! Zarówno jako lekarz, jak i człowiek. Bardzo dużo zawdzięczam dla Profesora, w szczególności to, że ból zniknął. Można iść "w ciemno", efekt jest super. Nie dam powiedzieć złego słowa. Polecam serdecznie :)

Wizyta za takie pieniądze, odwalona. Nie polecam, żadnych konkretów, oprócz tego, że mam się zapisać na termin operacji, podczas gdy nie dostałem skierowania na tę operację - ciekawe który Szpital będzie chciał ze mną rozmawiać bez skierowania. Wizyta trwała ok. 5-7 minut, brak czasu żeby konkretnie porozmawiać

Świetny, ale zalatany. Trudno go złapać trzeba wiele poświecenia by to uczynic. Ale jak już wskoczysz w jego "tryby" możesz być pewien świetnych rezultatów !

moze I jest wysokiej klasy specjalista ale jesli chodzi o kontakt I podejscie do pacjenta to nie polecam.

!!!!!!'ŻENADA"" CHCIAŁABYM OSTRZEC KAŻDEGO KTO CHCE IŚĆ NA WIZYTĘ DO PANA PODGÓRSKIEGO.Wizyta nie trwa na pewno tyle ile jest podane w opisie!( trwałą ok 7min). Zamiast pomocy jakiej oczekiwałam zostałam potraktowana jako osoba psychiczna,wyszukująca sobie chorób które nie istnieją (m.in FIBROMIALGIĘ -zdiagnozowana przez warszawskiego profesora)Pan doktor dodał żebym wracała do pracy i przestała szukać sobie chorób bo nie wyglądam na osobę chorą!!!podważa wszystkie badania i diagnozy innych specjalistów . Niestety panie profesorze chorób nowych przybywa a Pan jest zamrożony w książkach z lat 70!!!!

!!!!!!'ŻENADA""

Angela, nioe wiem u jakiego Ty byłaś lekarza, napewno nie u prof. Podgórskiego. To jedyny - ośmielam się użyć tego określenia - fachowiec, lekarz z powołania, znający co to jest ból, co znaczy cierpieć. Kilkakrotnie miałem z nim doczyn ienia, w końcu operację - też w Łomży i proszę sobie wyobrazić: nowoczesny szpital, idealne warunki, na 4 dzień po operacji kręgosłupa szyjnego - wypis. Dziś wiem, że żyję. Dziękuję jeszcze raz Profesorze, przyjacielu. Przepraszam za tę poufałośc, ale tylko przyjaciel mógł mi tak ulżyć w ciepieniu. Życzę Ci zdrowia, Drogi Doktorze, żebys mógł jakjdłużej pomagać ludziom tak jak mi pomogłeś.