prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

Witam chce Was wszystkich przestrzec przed tym "lekarzem"..tez mi go polecano. Zamiast pomocy otrzymałam rok więcej strasznego bólu. .standard 3 min wizyta za 250zl zakwalifikowal mnie na operacje dyskopatii szyjnej kazał przyjść na saszerow. Umieralam z bólu dretwienia itp od tygodni a on mnie zapisał za 4 m_ce a dodam że na rezonans ie było już widać ucisk na rdzen. Wytrzymałam ciężko te 4 m_ce nieświadoma konsekwencji ucisku dysku na rdzen bo jak Wy szukający fachowca nie wiedziałam jak się do tego inaczej zabrać i zrobiłam kolejny rezonans gdzie dysk jeszcze bardziej uciska na rdzeń. Następny dzień poszłam bez umówienia do podgorskiego na saszerow pokazać wynik. Łaskawie mnie przyjął i powiedział ze środki na nfz się skończyły i ze operacja przełożona za pół roku w dodatku w Łomży a nie w warszawie i wręcz wygodnie mnie z gabinetu bo nie miał czasu za to wpuścił panią z dużą torba po czym od razu wziął ja na oddział. .... I wtedy do mnie dotarło ze to jakieś jaja. Wtedy szybko poszłam do innych trzech polecanych neurochirurg ów .każdy z nich niedowierza l jak zachował się kolega po fachu bo z uciskiem na rdzeń powinnam być operowana pilnie. Gdyby dalej mnie tak trzymał Podgórski to bym dostała paraliżu. I niech to przeczyta i przestanie ludzi traktować jak przedmioty w dodatku równe i równiejsze .Wybrałam jednego z tych prawdziwych lekarzy i po 2 tyg juz byłam po operacji w Wawie. Nie marnujcie na tego czasu i to prawda że jest bucowaty obraża pacjentów słyszałam na własne uszy jak traktuje niektórych pacjentów i to było nie do wiary. A teraz już minęło ponad rok od opracji i wreszcie napisałam ta opinie bo czegoś takiego nie można odpuszczać.

Czy ktoś z Państwa wie, jak długo czeka się na operację do Pana Prof. Podgórskiego? Gdzie najlepiej udać się na wizytę prywatną?

Dusza czlowiek i przede wszystkim fachowiec. Tylko tajkich lekarzy brakuje w naszym kraju. Panie Profesorze dziekuje za przywrócenie do życia.

Wspaniały fachowiec, skuteczny i niezastąpiony.Najlepszy operator.Współpraca z nim przyniosła mi ulgę w cierpieniu, trzy krotnie operowana wróciłam do sprawności tak szybko,że budziło to przypadkowych innych lekarzy.

Wyjątkowo niesympatyczny i arogancki lekarz.Po wizycie nie chciałabym by mnie operował mimo swoich tytułów. Nastawiony na szybką wizytę bez większego zaangażowania.

Nastawiony na szybką wizytę bez większego zaangażowania.

niby polecany przez wielu, a taki duży zawód, wizyta trwała 3 min., żadnego tłumaczenia, tylko stwierdzenie, czy operacja jest potrzebna czy nie, u mnie padło zdanie, że jest i podanie namiarów na chirurgów, żadnej rozmowy z pacjentem o stanie klinicznym, czułam się jak petent w czasach komuny, a i to wszystko za jedyne 300 zł.

Wspaniały człowiek i specjalista, który operował mi przepuklinę kręgosłupa L4-L5 w szpitalu w Suwałkach 27.07.2013. Jest już 6 miesięcy od operacji a ja pracuję i czuję się świetnie, ale po operacji trzeba na siebie uważać i stopniowo zwiększać aktywność fizyczną. Specjaliści do których wcześniej trafiałem twierdzili, że jak nie mam niedowładów to operacja nie jest konieczna lub inni sugerowali niezwłocznie operację w prywatnych klinikach za duże pieniądze. Podczas, gdy już miałem bardzo poważne problemy z chodzeniem i silny ból kręgosłupa. Wielkie uznanie dla Pana prof. Podgórskiego za to, że swoją ciężką pracą, fachowością i doświadczeniem pomaga zwykłym ludziom. Serdeczne podziękowanie za bezinteresowną pomoc w powrocie do zdrowia. Daniel Ż.

Z przykrością stwierdzam wielki zawód. Nadal cierpię i nadal mnie boli, jedynie dostałam skierowanie do rehabilitanta. A od dwóch lat nikt mi jeszcze nie pomógł...tak wierzyłam i tak bardzo się zawiodłam. Powiedział, żebym zamiast jeżdżenia konno i kolarstwa zrobiła sobie dzieci..ale nie pomyślał, ze może nie mogę mieć dzieci..wyszłam zapłakana, ścisk w gardle nie pozwolił na powiedzenie do widzenia. Ja sportowiec, pokonana.

Prof. dr hab. nauk med. Jan Krzysztof Podgórski jest bardzo wielkim człowiekiem, operował mnie i mam dla niego wielkie uznanie a pani "pacjentka" jest bardzo nieodpowiedzialną osobą.

Niespełna miesiąc temu stwierdzono u mnie dyskopatię szyjną. Na szczęście póki co zakwalifikowano mnie na rehabilitację, z ostrzeżeniem, że mam się zabrać na siebie na poważnie. Tak też uczyniłam i m.in. umówiłam się na wizytę z prof. Podgórskim chcąc zweryfikować dotychczasowe sugestie ortopedy, rehabilitanta, fizjoterapeuty m.in. z uwagi na fakt, że każda osoba mówi mi co innego. Podobno Pan Profesor to guru w tej kwestii... Niestety do guru mu daleko, być może za długo wykonuje swój fach i stracił zapał do pracy?! Na nurtujące mnie pytania nie odpowiedział;(. Poinformował natomiast, że da mi namiary na rehabilitanta, który udzieli odpowiedzi. Jestem zła na siebie, bo przez jego butność zabrakło mi "języka w gębie". Szczęście w nieszczęściu, że wizytę miałam opłaconą w ramach abonamentu w Luxmedzie. W przeciwnym wypadku żądałabym zwrotu pieniędzy!!! 180 zł za odburknięcia to byłaby zbyt wysoka cena. Ps do Profesora: Panie Profesorze mam nadzieję, że Pan śledzi opinie na swój temat i że właśnie się Pan zarumienił. Jeśli uwiera Panu wykonywanie swoich obowiązków to być może to czas na zmiany?!?!?!?!