prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

3,7
3,9
3,7

Wizyta za takie pieniądze, odwalona. Nie polecam, żadnych konkretów, oprócz tego, że mam się zapisać na termin operacji, podczas gdy nie dostałem skierowania na tę operację - ciekawe który Szpital będzie chciał ze mną rozmawiać bez skierowania. Wizyta trwała ok. 5-7 minut, brak czasu żeby konkretnie porozmawiać

!!!!!!'ŻENADA"" CHCIAŁABYM OSTRZEC KAŻDEGO KTO CHCE IŚĆ NA WIZYTĘ DO PANA PODGÓRSKIEGO.Wizyta nie trwa na pewno tyle ile jest podane w opisie!( trwałą ok 7min). Zamiast pomocy jakiej oczekiwałam zostałam potraktowana jako osoba psychiczna,wyszukująca sobie chorób które nie istnieją (m.in FIBROMIALGIĘ -zdiagnozowana przez warszawskiego profesora)Pan doktor dodał żebym wracała do pracy i przestała szukać sobie chorób bo nie wyglądam na osobę chorą!!!podważa wszystkie badania i diagnozy innych specjalistów . Niestety panie profesorze chorób nowych przybywa a Pan jest zamrożony w książkach z lat 70!!!!

!!!!!!'ŻENADA""

jak wy możecie takie bzdury pisać wstyd mi za tych kretynów co do lekarza idą po wypracowanie na swój temat zapominacie o jednym że Pan Podgórski którego miałem przyjemność poznać (operował moją przepuklinę gdyby nie on do tej pory leczyli by mnie na rwe kulszowa) jest GENERAŁEM WP i jaki ma być ? jest ostry i tyle !!!!!!!!!! moja wizyta trwała 3 min i usłyszałem "operacja" dwa dni i po temacie przepukliny KOSZT 0 ZŁ !!!!! operacja na szaserów w wawie. Cieszcie się że taki człowiek ma chęć mieszać w tym bagnie którym jest nasza służba zdrowia a nie jak inni ucieka za granice 100% pozyt.dla Pana Krzysztofa wspaniały lekarz

Profesjonalny lekarz i bardzo konkretny człowiek. Pasjonata, nastawiony na pomoc drugiemu czlowiekowi. Gdyby nie Pan Profesor pewnie leżalabym sparaliżowana bo kilkunastu lekarzy zalecalo mi środki przeciwbólowe... A okazało się, że wypadł mi dysk, który trzeba było natychmiast operować. Panie Profesorze, jeszcze raz dziękuję i chylę czoła. Wszystkim bardzo polecam lekarza , to nadzwyczajny fachowiec o niezwykłym sercu. Bożena Jakubowska

Bożena Jakubowska

moze I jest wysokiej klasy specjalista ale jesli chodzi o kontakt I podejscie do pacjenta to nie polecam.

To wspaniały neurochirurg i człowiek. Ma charakter i styl. Ogromna wiedza i umiejetnosci, nie tracii czasu na zbedne ceregiele ale jednoczesnie sprawia ze czujesz sie pewnei i ze jestes w najlepszych rekach. I to prawda. Polubiłam jego opier... i zwięzłoatość. Wielki szacunek i uznanie dla Pana. Komu by sie chcialo w tym kraju tyle pracować? A Pan działa i robi swoje. Dziękujemyni pozdrawiamy. Wszystkiego dobrego. Przy okazji pokazał mi Pan, źe warto robic coś co ma sens i najlepiej jak się potrafi.

Wspaniały fachowiec, skuteczny i niezastąpiony.Najlepszy operator.Współpraca z nim przyniosła mi ulgę w cierpieniu, trzy krotnie operowana wróciłam do sprawności tak szybko,że budziło to przypadkowych innych lekarzy.

Bardzo dobry fachowiec, lekarz, który w lipcu 2004 roku ratował moją Mamę. Dzięki pomocy Pana Profesora w szpitalu na Szaserów przeprowadzono poważny zabieg mojej Mamie, gdyby od razu została przewieziona z Wrocławia, myślę, że miała by większe szanse na przeżycie - tak zmarła w wieku 65 lat w październiku. Mama leczona była w kilku szpitalach,uważam jednak że w szpitalu na Szaserów, w którym ordynatorem w tym czasie był Pan Profesor miała najlepszą opiekę i profesjonalne podejście lekarzy na czele z Panem Profesorem. Jest to człowiek o wielkim sercu, który za leczenie nie wziął ani grosza. Na pochwałę zasługuje również personel tego oddziału. Duży szacunek dla Pana Panie Profesorze i kadry przez Pana prowadzonej. B.W

Witam! Bardzo proszę o jakieś informacje od tych z Państwa, którzy byli operowani przez pana prof. Podgórskiego w Łomży. Mam wyznaczoną operację kręgosłupa szyjnego w Łomży gdyż okres oczekiwania na operacje w szpitalu na Szaserów był zbyt długi. Jednak obawiam się tego szpitala.Proszę o informacje, jak wygląda sytuacja po operacji. Czy opieka personelu medycznego w Łomży jest wystarczająca? Czy nie ma obawy co do anestezjologa? Będę wdzięczna za jakieś informacje od tych z Państwa, którzy zostali zoperowani przez prof. Podgórskiego w Łomży. Jak to wszystko się odbywa - przyjęcie do ...

Jednak obawiam się tego szpitala.Proszę o informacje, jak wygląda sytuacja po operacji. Czy opieka personelu medycznego w Łomży jest wystarczająca? Czy nie ma obawy co do anestezjologa? Będę wdzięczna za jakieś informacje od tych z Państwa, którzy zostali zoperowani przez prof. Podgórskiego w Łomży. Jak to wszystko się odbywa - przyjęcie do szpitala, operacja, po operacji.

Pana profesora Podgórskiego porównałabym do żółwia, na zewnątrz twarda skorupa, a w środku miły i ciepły. A tak poważnie to pan profesor Podgórski jest człowiekiem o wielkim sercu, ogromnej empatii i wrażliwości na ludzkie cierpienie. Co niespotykane wśród specjalistów takiego formatu robi to bezinteresownie i nie różnicuje pacjentów, do każdego podchodzi z takim samym współczuciem i starannością przy wykonywaniu operacji. Pan profesor usunął mi przepuklinę z lędźwiowej części kręgosłupa. Minęły 2 tygodnie od operacji, a ja się czuje jak nowonarodzona. Noga, która bolała mnie przez ponad 3 miesiące przestała boleć tuż po operacji. Brakuje słów, którymi mogłabym okazać wdzięczność panu profesorowi. Niech panu profesorowi Pan Bóg wynagrodzi!!! :-)