prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

Profesjonalny lekarz i bardzo konkretny człowiek. Pasjonata, nastawiony na pomoc drugiemu czlowiekowi. Gdyby nie Pan Profesor pewnie leżalabym sparaliżowana bo kilkunastu lekarzy zalecalo mi środki przeciwbólowe... A okazało się, że wypadł mi dysk, który trzeba było natychmiast operować. Panie Profesorze, jeszcze raz dziękuję i chylę czoła. Wszystkim bardzo polecam lekarza , to nadzwyczajny fachowiec o niezwykłym sercu. Bożena Jakubowska

Bożena Jakubowska

w zupelnosci podzielam opinie Anny, pan jest bardzo powierzchowny, nie wykazujacy najmniejszego zainteresowania jesli zglebienie problemu wykracza poza standardowe 5-7 minut przeznaczone na 'konsultacje'; jesli chodzi o lagodzenie bolu 'pacaneum' na wszystko jest ibuprofen ( ktory jest przez pacjentke przyjmowany w maksymalnych dawkach od prawie 2 lat - ale to jakos nie zainteresowalo pana doktora ), na pytanie o przyczyne bolu i niemoznosc poruszania sie odpowiedz byla dosc szybka: 'a skad ja mam wiedziec, jak pania pierwszy raz na oczy widze' ( sklania do zastanowienia czy jak zobaczy pacjentke po raz drugi za 250 pln to wiedza pana doktora sie poprawi ? ) po 15 sekundowym rzuceniu okiem na rezonans zostalysmy poinformowane o 'braku jakichkolwiek wskazan do operacji' i zostalysmy odeslane do 'dobrego rahbilitanta', ktory z kolei przewrotnie :) odmowil podjecia sie rehabilitacji z powodu koniecznosci 'natychmiastowej interwencji chirurgicznej'
dodatkowo nie wiedziec czemu dostalysmy kontakt do kolejnego 'bardzo dobrego' neurochirurga, co jest dosc zastanawiajace, bo o ile mi wiadomo pan Podgorski specjalizuje sie w neurochirurgii ... a to wszystko za jedyne 380 zlotych i kilka godzin wloczenia sie po miescie
stanowczo odradzam, powyzsze co opisalam niestety z medycyna nie ma nic wspolnego

Wprawdzie to była tylko konsultacja, ale jestem zdegustowana. Za takie pieniądze oczekiwałam nieco lepszego kontaktu. Absolutnie nie polecam. Pewnie świetnie operuje, ale nic człowiekowi nie wyjaśni, o nic nie zapyta. Ogląda rezonans i od niechcenia mówi, czy operacja czy rehabilitacja. I to tyle.

To wspaniały neurochirurg i człowiek. Ma charakter i styl. Ogromna wiedza i umiejetnosci, nie tracii czasu na zbedne ceregiele ale jednoczesnie sprawia ze czujesz sie pewnei i ze jestes w najlepszych rekach. I to prawda. Polubiłam jego opier... i zwięzłoatość. Wielki szacunek i uznanie dla Pana. Komu by sie chcialo w tym kraju tyle pracować? A Pan działa i robi swoje. Dziękujemyni pozdrawiamy. Wszystkiego dobrego. Przy okazji pokazał mi Pan, źe warto robic coś co ma sens i najlepiej jak się potrafi.

Jeżeli ktoś myśli , że będzie objęty troską i opieką to raczej powinien obniżyć oczekiwania , albo udać się do innego lekarza

dzisiaj chodzę, biegam , zapomniałam co to ból. pozdrawiam pana profesora

dzisiaj chodzę, biegam , zapomniałam co to ból. pozdrawiam pana profesora

Zdecydowanie popieram opinie pozytywna Jestem dokladnie rok po operacji-chodzilem po scianach a po operacji czuje sie ok Ale staram sie codzennie cwiczyc lub plywac -zgodnie z zleceniem lekarza Jestem wdzeczny profesorowi za przywrocenie mnie do zycia

Zdecydowanie popieram opinie pozytywna
Ale staram sie codzennie cwiczyc lub plywac -zgodnie z zleceniem lekarza
Jestem wdzeczny profesorowi za przywrocenie mnie do zycia

Witam! Bardzo proszę o jakieś informacje od tych z Państwa, którzy byli operowani przez pana prof. Podgórskiego w Łomży. Mam wyznaczoną operację kręgosłupa szyjnego w Łomży gdyż okres oczekiwania na operacje w szpitalu na Szaserów był zbyt długi. Jednak obawiam się tego szpitala.Proszę o informacje, jak wygląda sytuacja po operacji. Czy opieka personelu medycznego w Łomży jest wystarczająca? Czy nie ma obawy co do anestezjologa? Będę wdzięczna za jakieś informacje od tych z Państwa, którzy zostali zoperowani przez prof. Podgórskiego w Łomży. Jak to wszystko się odbywa - przyjęcie do ...

Jednak obawiam się tego szpitala.Proszę o informacje, jak wygląda sytuacja po operacji. Czy opieka personelu medycznego w Łomży jest wystarczająca? Czy nie ma obawy co do anestezjologa? Będę wdzięczna za jakieś informacje od tych z Państwa, którzy zostali zoperowani przez prof. Podgórskiego w Łomży. Jak to wszystko się odbywa - przyjęcie do szpitala, operacja, po operacji.

jak wy możecie takie bzdury pisać wstyd mi za tych kretynów co do lekarza idą po wypracowanie na swój temat zapominacie o jednym że Pan Podgórski którego miałem przyjemność poznać (operował moją przepuklinę gdyby nie on do tej pory leczyli by mnie na rwe kulszowa) jest GENERAŁEM WP i jaki ma być ? jest ostry i tyle !!!!!!!!!! moja wizyta trwała 3 min i usłyszałem "operacja" dwa dni i po temacie przepukliny KOSZT 0 ZŁ !!!!! operacja na szaserów w wawie. Cieszcie się że taki człowiek ma chęć mieszać w tym bagnie którym jest nasza służba zdrowia a nie jak inni ucieka za granice 100% pozyt.dla Pana Krzysztofa wspaniały lekarz

Powiem tak, nie normaly człowiek, nie potrafi panować nad swoimi emocjami.

Powiem tak, nie normaly człowiek, nie potrafi panować nad swoimi emocjami.