prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

3,7
3,9
3,7

Wspaniały neurochirurg - cieszę się że po 2 miesiącach buli przyszło mi spotkać tego człowieka! Wizyta trwała bardzo krótko a diagnoza brzmiała operacja(warga mi opadła).hmm po tej krótkiej wizycie poczułem że ten człowiek mi pomoże(wieście że chodziłem powielu lekarzach)takiego uczucia nie miałem.Nie myślcie że profesor będzie was głaskał po główce.Jest to człowiek twardy i rzeczowy i chyba taki powinien być neurochirurg.Moja skromna osoba miała tą przyjemność aby profesor mnie obioł za ramię i pożartował -było to na 30 minut przed operacją.Śmiałem się pierwszy raz od 3 miesięcy!!!!! Za chwilę leżałem na stole operacyjnm i wiedziałem że jestem pod opieką NAJLEPRZEGO secjalisty i jego ZESPOŁU!!!!! Jestem po usunięciu przepukliny l5 s1 dwa miesiące temu - jest super żadnych buli. Polecam tego specjalistę.To co robi to jego pasja. Pacjent Piaseczno:)

Prof. dr hab. nauk med. Jan Krzysztof Podgórski jest bardzo wielkim człowiekiem, operował mnie i mam dla niego wielkie uznanie a pani "pacjentka" jest bardzo nieodpowiedzialną osobą.

super człowiek, poświęca pacjentowi tylko tyle czasu ile potrzeba, dzięki czemu może przyjąć większą liczbą chorych. nie potrzebuję żeby głaskał mnie po glowie i mówił czułe słówka (to robi lepiej moja dziewczyna :)), tylko stwierdził rzeczowo co mi dolega i jak to wyleczyć. Po co mi lekarz który przepisuje tylko prochy przeciwbolowe i rozkłada ręce? Prof Podgórski Przyjął mnie pomimo że byłem niezapisany, w ciągu dwóch sekund zadecydował stanowczo, że potrzebna jest operacja i później zoperował. dziś nic mnie boli i jestem szczęśliwy. Oby więcej takich lekarzy. Nawet gdyby wizyta ...

Oby więcej takich lekarzy. Nawet gdyby wizyta kosztowała 1000 pln i trwała 3 sekundy to zdecydowanie polecam bo facet zna sie na rzeczy i to jest najwazniejsze a nie głaskanie po głowie.

niby polecany przez wielu, a taki duży zawód, wizyta trwała 3 min., żadnego tłumaczenia, tylko stwierdzenie, czy operacja jest potrzebna czy nie, u mnie padło zdanie, że jest i podanie namiarów na chirurgów, żadnej rozmowy z pacjentem o stanie klinicznym, czułam się jak petent w czasach komuny, a i to wszystko za jedyne 300 zł.

Dusza czlowiek i przede wszystkim fachowiec. Tylko tajkich lekarzy brakuje w naszym kraju. Panie Profesorze dziekuje za przywrócenie do życia.

Zdecydowanie popieram opinie pozytywna Jestem dokladnie rok po operacji-chodzilem po scianach a po operacji czuje sie ok Ale staram sie codzennie cwiczyc lub plywac -zgodnie z zleceniem lekarza Jestem wdzeczny profesorowi za przywrocenie mnie do zycia

Zdecydowanie popieram opinie pozytywna
Ale staram sie codzennie cwiczyc lub plywac -zgodnie z zleceniem lekarza
Jestem wdzeczny profesorowi za przywrocenie mnie do zycia

Dla mnie profesor jest geniuszem i aniołem jednocześnie. Po 7-miu latach potwornych bóli i poniewierki od lekarza do lekarza trafiłam do profesora,który w ciągu 10-u minut postawił diagnozę i zaproponował pomoc-operację. Operował mnie asystent profesora,który poddał w wątpliwość moją chorobę ale dostał rozkaz.Zaznaczam,że operacja odbyła się na w szpitalu Szaserów bez "dodatkowych opłat" Zawdzięczam panu profesorowi życie,bo dłużej nie chciałam żyć. WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK.

Dla mnie profesor jest geniuszem i aniołem jednocześnie.
Po 7-miu latach potwornych bóli i poniewierki od lekarza do
lekarza trafiłam do profesora,który w ciągu 10-u minut
postawił diagnozę i zaproponował pomoc-operację.
Operował mnie asystent profesora,który poddał w wątpliwość
moją chorobę ale dostał rozkaz.Zaznaczam,że operacja odbyła
się na w szpitalu Szaserów bez "dodatkowych opłat"
Zawdzięczam panu profesorowi życie,bo dłużej nie chciałam żyć.
WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK.

W roku ubiegłym byłam prywatnie u Pana prof. Podgórskiego. Wiedziałam, że Pan profesor nie bedzie prowadził zbędnej rozmowy. Obejrzał moje wyniki badań i postawił diagnozę- jedynie operacja kręgosłupa szyjnego. Jestem już półtora miesiąca po operacji. Wprawdzie nie wykonywał jej Pan profesor a Pan dr Skrzyński, ale jest wszystko w porządku. Czuję się bardzo dobrze- jak na tak niewielki upływ czasu od operacji. Wielkie podziękowania obu Panom.

Po pierwszej wizycie - niedługiej, bo jak ktoś słusznie napisał, to nie psychoterapia, ale bardzo rzeczowej, konkretnej, dowiedziałem się, co i jak, i nabrałem absolutnego zaufania do Pana Profesora. Ucieszyłem się, bo na razie - mimo że z moim kręgosłupem nie jest różowo, mam zaleconą rehabilitację, choć być może operacja będzie w przyszłości konieczna (oby nie). Ogromne podziękowania i szacunek dla Pana profesora.

To wspaniały specjalista.Dzięki Profesorowi chodzę.Jestem bardzo wdzięczna ,że chciał po innym lekarzu reoperować co rzadko się zdarza u innych specjalistów.Ludzie nie narzekajcie,że poświęca wam mało czasu,bo to nie jest spotkanie terapeutyczne,tylko postawienie diagnozy i ewentualnego dalszego leczenia.Oby było jak najwięcej takich specjalistów,którzy bez reszty oddają się pomocy w ratowaniu ludzkiego życia.Profesor Podgórski,to wspaniały człowiek i doskonały specjalista.Należy się cieszyć,że są jeszcze tacy lekarze.