prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

3,7
3,9
3,7

od lekarza nie oczekuję ani uprzejmości ani głupich tekścików! ten LEKARZ jest konkretny i kompetentny!!! i taki ma być! nie tłumaczył mi glupich bzdur na których sie nie znam! w dobie internetu? po co? szanuje swój czas i cudzy!! URATOWAŁ MI ŻYCIE!!!!!!! .... i jak to należy ocenić? nie da się ... bardzo dziękuję......

Z przykrością stwierdzam wielki zawód. Nadal cierpię i nadal mnie boli, jedynie dostałam skierowanie do rehabilitanta. A od dwóch lat nikt mi jeszcze nie pomógł...tak wierzyłam i tak bardzo się zawiodłam. Powiedział, żebym zamiast jeżdżenia konno i kolarstwa zrobiła sobie dzieci..ale nie pomyślał, ze może nie mogę mieć dzieci..wyszłam zapłakana, ścisk w gardle nie pozwolił na powiedzenie do widzenia. Ja sportowiec, pokonana.

Wspaniały lekarz o złotych rękach! Właśnie wyszłam ze szpitala na Szaserów. Jestem pełna podziwu dla tego lekarza. Przejmuje się losem chorego i widać, że bardzo chce pomóc. Pomimo mojego zrujnowanego kręgosłupa i podeszłego wieku, zrobił, co mógł. Teraz musze troche poczekać na regenerację uciskanych nerwów, aby nastąpiła poprawa.

Po wizycie w Warszawskim Enel-Medzie/Puławska 326/diagnoza usłyszana od profesora brzmiała: pilne leczenie operacyjne!!! Operacja odbyła się pod koniec września 2010 /fenestracja przepukliny l5s1 i odbarczenie l4l5, a za tydzień wracam do pracy!!! Wspaniały fachowiec, polecam w 100%, zdecydowany, z pasją, jestem MU BARDZO WDZIĘCZNY, ŻE CHODZĘ! Artur

dzisiaj chodzę, biegam , zapomniałam co to ból. pozdrawiam pana profesora

dzisiaj chodzę, biegam , zapomniałam co to ból. pozdrawiam pana profesora

Z Białegostoku Lila. Pan Profesor Jan Krzysztof Podgórski z Warszawy. Wspaniały lekarz, neurochirurg jest człowiekiem, który może pomóc ludziom w bólu kręgosłupa i nie tylko.Ponieważ pomógł mi, choć miałam dwie operacje na kręgosłup wyjść z tego(cholernego)bólu i teraz cieszę się życiem,dzięki Panu Profesorowi. Polecam innym ludziom, że z bólem kręgosłupa to tylko do Pana Profesora. Super facet. Życzę wszystkiego dobrego Panu Profesorowi i serdecznie dziękuję za pomoc dla mnie. Pa

Z Białegostoku Lila.

Jestem po operacji kręgosłupa odcinka lędżwiowego L5/S1. Operował mnie Pan Prof. Podgórski.Po operacji nic mnie nie bolało, tylko szew trochę ciągnął przy wstawaniu. Wspaniały fachowiec, konkretny, dobry człowiek. Ma swoiste poczucie humoru, mi akurat takie pasuje. Naprawdę bardzo gorąco polecam.

Wprawdzie to była tylko konsultacja, ale jestem zdegustowana. Za takie pieniądze oczekiwałam nieco lepszego kontaktu. Absolutnie nie polecam. Pewnie świetnie operuje, ale nic człowiekowi nie wyjaśni, o nic nie zapyta. Ogląda rezonans i od niechcenia mówi, czy operacja czy rehabilitacja. I to tyle.

Bardzo dobry lekarz, chirurg i wspaniały człowiek wrażliwy na ból i odpowiedzialny. Pełen poświęcenia.Jak potrzeba to i w środku nocy jest w szpitalu. Mało jest takich lekarzy. Dziękuję. Już dobrze się czuję. Życzę Panu dużo zdrowia.

Czy ktoś z Państwa wie, jak długo czeka się na operację do Pana Prof. Podgórskiego? Gdzie najlepiej udać się na wizytę prywatną?