prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

3,7
3,9
3,7

Jestem po operacji kręgosłupa, który został zoperowany w Łomży przez prof. Podgórskiego. Bóle całkowicie ustąpiły. Pierwszy raz od roku chodzę wyprostowana. Operacja przywróciła mi radość życia. Dziękuję Panie profesorze.

Ktoś wpisał że Profesor jest Códotwórcą ja napiszę że jego zawód jest Jego pasją.Lecząc się na dyskopatię od 4lat los mi dał spotkać po tym czasie tego wybitnego specjalistę.Jestem 2 miesiące po usunięciu przepukliny l5 s1 i jest super wspaniale.przed operacją nic nie pomagało ,,leki zastrzyki i blokady,,Profesor Jan Podgórski sprawił że znów wruciłem do dawnej sprawności pacjent Piaseczno:)

Wizyta trwała może 5 min. Lekarz bardzo się spieszył - nie obejrzał dobrze badań. Co się dziwić, nie jestem vipem z pierwszych stron gazet. Podejście upokarzające i to za taka kasę. Na moje stwierdzenie, że bardzo boli mnie kręgosłup (co potwierdza badanie MR) - stwierdził ze wcale nie boli. Chyba nie potrzeba tu komentarza... Bardzo odradzam, no chyba że ktoś chce wyrzucić pieniądze w błoto, poczuć się jak człowiek drugiego gatunku - sfrustrowany i załamany podejściem Profesora, specjalisty neurochirurga. ODRADZDAM!!! xxx

Witajcie! Jestem szczęściarą, u której trzy miesiące temu Prof. Jan Podgórski przywrócił sens do dalszego życia i normalnego funkcjonowania. Mój stan był bardzo zły i się pogarszał z dnia na dzień, Nie chodziłam. Teraz chodzę, bawię się z dzieckiem. Powrót do zdrowia w rewelacyjny sposób po fachowej operacji. Dziękuję z całego serca Profesorze!

jestem bardzo wdzieczna profesorowi za to ze zajal sie moim kregoslupem!!!to dla mnie wielki zaszczyt ze trafilam w takie rece!jestem swiezo po operacij i wiem ze wszystko bedzie dobrze bo jestem pod najlepsza opieka prof podgorskiego!lepiej trafic nie moglam!!!dziekuje panie profesorze i zycze kazdemu takiego lekarza!!!gdyby kazdy lekarz tak podchodzil do swojej pracy swiat bylby leprzy!!!jeszcze raz bardzo dziekuje!!!

PRAGNĘ ,GORĄCO PODZIĘKOWAĆ P.PROF. PODGÓRSKIEMU URATOWAŁ ,ON ŻYCIE MOJEGO MĘŻA ,OPERACJA MIAŁA MIEJSCE W ŁOMŻY W STYCZNIU TEGO ROKU ,CODIENNIE ODMAWIAM JEDNĄ ZDROWAŚKĘ ZA PROFESORA DZIĘKUJĘ

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA ZNAM OSOBIŚCIE DOCENTA OD 1993r. ZASŁUGI MEDYCZNE DLA MOJEJ RODZINY-BEZCENNE.WSZYSTKIE OSKARŻENIA TO OSZCZERSTWA-STO LAT PROFESORZE

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA

wspaniały człowiek i lekarz anioł ,który przywraca ludziom cenny dar,nadany przez boga :zdrowie:serdeczne pozdrowienia pacjentka z Ostrowca Swiętokrzyskiego Eliz F'

Szanowny Panie Profesorze dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem, cudotwórcą ziemskim, dajacym nadzieję na lepsze życie w zdrowiu.Z całego serca dziękuje Panu za nowe zycie bez bólu i cierpienia.Pozdrawiam serdecznie Eleonora S.

To nie jest zwykły lekarz - to cudotwórca, powinien być pod ustawową ochroną od zła wszelkiego, żeby jeszcze długo mógł nieść bezinteresowną pomoc innym i ratować ludzkie życie jak to czyni teraz. ZŁOTY CZŁOWIEK I NEUROCHIRURG.