prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

Witam czy zna ktoś numer telefony do Prof. Podgórskiego?? Bardzo proszę na maila: natalala19@interia.pl Z góry dziękuję.

Z góry dziękuję.

Warszawa ul. Garwolinskan 16 Nie owija w bawelne, oj nie, prosto z mostu mowi w czym rzecz. Trzeba raczej byc przygotowanym na wizyte ktora bedzie trwala 4-10 min i bedzie bardzo konkretna.

Warszawa ul. Garwolinskan 16
Nie owija w bawelne, oj nie, prosto z mostu mowi w czym rzecz.

byłam u prof. Podgórskiego prywatnie na wejściu mnie przywitał słowami proszę szybko mówic o co chodzi bo czekają pajenci.pomimo że byłam zapisana na konkretną godzinę to na wizytę czekałam ok. 1,5 godziny wizyta trwała może 4 minuty i poraz pierwszy badano mi odruchy kończyn przez buty .Nic konkretnego nie powiedził nie miał czasu na oglądanie prześwietleń na moją prosbę rzucił okiem na rezonans. MIAŁAM UCZUCIE ŻE PACJENT I JEGO CHOROBA SIĘ NIE LICZĄ TYLKO kasa, którą płacą za wizytę.

Wspaniały lekarz o złotych rękach! Właśnie wyszłam ze szpitala na Szaserów. Jestem pełna podziwu dla tego lekarza. Przejmuje się losem chorego i widać, że bardzo chce pomóc. Pomimo mojego zrujnowanego kręgosłupa i podeszłego wieku, zrobił, co mógł. Teraz musze troche poczekać na regenerację uciskanych nerwów, aby nastąpiła poprawa.

Z Białegostoku Lila. Pan Profesor Jan Krzysztof Podgórski z Warszawy. Wspaniały lekarz, neurochirurg jest człowiekiem, który może pomóc ludziom w bólu kręgosłupa i nie tylko.Ponieważ pomógł mi, choć miałam dwie operacje na kręgosłup wyjść z tego(cholernego)bólu i teraz cieszę się życiem,dzięki Panu Profesorowi. Polecam innym ludziom, że z bólem kręgosłupa to tylko do Pana Profesora. Super facet. Życzę wszystkiego dobrego Panu Profesorowi i serdecznie dziękuję za pomoc dla mnie. Pa

Z Białegostoku Lila.

Mam 71 lat. W lipcu 2010 r. zdiagnozowano u mnie góz kąta mostowo-móżdżkowego. Było to dla mnie szokiem, ponieważ dotychczas nie chorowałam. Skierowano mnie na neurochirurgię białostockiego szpitala, gdzie miałam być poddana natychmiastowej operacji, z uwagi na zagrożenie życia. Po operacji miałam mieć trwałe uszkodzenie nerwu twarzowego oraz być zagrożona wylewem. W związku z tym, że przed operacją nie było możliwe wykonanie rezonansu magnetycznego, wypisałam się ze szpitala na własne rządanie. Koleżanka poradziła mi, abym skontaktowała się z prof. Janem Podgórskim. We wrześniu pojechałam więc do Łomży, gdzie operuje on ...

Koleżanka poradziła mi, abym skontaktowała się z prof. Janem Podgórskim. We wrześniu pojechałam więc do Łomży, gdzie operuje on raz w miesiącu. Pomimo tego, że nie przyjmuje on tam pacjentów na konsultacje, pojechałam z nadzieją, że chociaż zerknie on na mój tomograf i doradzi co robić. I faktycznie, idąc korytarzem, złapał zdjęcie i obejrzał je. Kazał zrobić rezonans. Wyjaśniłam mu, że ze względu na przebytą operację ramienia, miałam wstawioną płytkę metalową i śruby, które uniemożliwiały wykonanie RM w Białymstoku. W związku z tym Profesor skontaktował mnie z laboratorium Multi-Med w Warszawie, gdzie bez problemu wykonano rezonans oraz umówił mnie na wizytę w warszawskim szpitalu wojskowym na Szaserów.
Po obejrzeniu zdjęć prof. Podgórski stwierdził, że trzeba natychmiast operować. Powiedział mi, że jeśli nie zdecyduję się na operację, to poprostu pewnego dnia pójdę spać i już się nie obudzę. Góz miał średnicę ok. 4 cm. Pomimo tego, że najbliższy wolny termin był w kwietniu 2011 r., to po wytłumaczeniu przez profesora pilności operacji zostałam „wciśnięta” już na 12 pażdziernika. Operacja odbyła się dzień póżniej. Chirurgiem kierującym operacją był ppłk. docent Koziarski, szef oddziału neurochirurgii, z asystą profesora Podgórskiego.
Operacja się udała, nerw twarzowy nie został naruszony. Po miesiącu, który w międzyczasie upłynął od operacji czuję się bardzo dobrze, a każdy dzień mojego dalszego życia zawdzięczam tylko im obydwu.
Prof. Podgórski nie wziął ode mnie ani złotówki, pomógł mi całkowicie bezinteresownie, nie traktując mnie, pomimo moich 71 lat jako kogoś, kim nie trzeba sobie głowy zawracać, ale jako człowieka pilnie potrzebującego pomocy, której mi udzielił. Jestem mu za to dozgonnie wdzięczna.

Jadwiga Piłaszewicz z Białegostoku

Wspaniały neurochirurg - cieszę się że po 2 miesiącach buli przyszło mi spotkać tego człowieka! Wizyta trwała bardzo krótko a diagnoza brzmiała operacja(warga mi opadła).hmm po tej krótkiej wizycie poczułem że ten człowiek mi pomoże(wieście że chodziłem powielu lekarzach)takiego uczucia nie miałem.Nie myślcie że profesor będzie was głaskał po główce.Jest to człowiek twardy i rzeczowy i chyba taki powinien być neurochirurg.Moja skromna osoba miała tą przyjemność aby profesor mnie obioł za ramię i pożartował -było to na 30 minut przed operacją.Śmiałem się pierwszy raz od 3 miesięcy!!!!! Za chwilę leżałem na stole operacyjnm i wiedziałem że jestem pod opieką NAJLEPRZEGO secjalisty i jego ZESPOŁU!!!!! Jestem po usunięciu przepukliny l5 s1 dwa miesiące temu - jest super żadnych buli. Polecam tego specjalistę.To co robi to jego pasja. Pacjent Piaseczno:)

Ktoś wpisał że Profesor jest Códotwórcą ja napiszę że jego zawód jest Jego pasją.Lecząc się na dyskopatię od 4lat los mi dał spotkać po tym czasie tego wybitnego specjalistę.Jestem 2 miesiące po usunięciu przepukliny l5 s1 i jest super wspaniale.przed operacją nic nie pomagało ,,leki zastrzyki i blokady,,Profesor Jan Podgórski sprawił że znów wruciłem do dawnej sprawności pacjent Piaseczno:)

Szanowny Panie Profesorze dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla mnie jesteś całym światem, cudotwórcą ziemskim, dajacym nadzieję na lepsze życie w zdrowiu.Z całego serca dziękuje Panu za nowe zycie bez bólu i cierpienia.Pozdrawiam serdecznie Eleonora S.

lekarz który wie co robi jest kompetentny i pewny swojej diagnozy dzięki jego wiedzy po 10 latach cierpień i brania proszków wreszcie mogę normalnie funkcjonować mirek z radomia

lekarz który wie co robi jest kompetentny i pewny swojej diagnozy
dzięki jego wiedzy po 10 latach cierpień i brania proszków wreszcie
mogę normalnie funkcjonować