lek. wet. Jan Kunikowski

Weterynarz

Z przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę dr.Kunikowskiemu. To świetny lekarz. Naszego labka leczymy od 6 lat u p. Jana (wcześniej na Zgierskiej w przychodni Canis, teraz aktualnie na Łąkowej i nie wyobrażamy sobie by było inaczej).Kolejny raz pan dr. wyciąga naszą sunie z kłopotów.Pan dr. jest osobą profesjonalną, konkretną,miłą,godną zaufania,troszczącą się o swoich pacjentów. Łączy objawy i stawia 100% diagnozę, nie narażając na niepotrzebne wydatki. Gorąco polecam

Świetny lekarz,poprostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Ogromna wiedza,trafna diagnoza,wyjątkowe podejście,a dodatkowo bardzo miła i ciepła osoba. Jestem pewna ,ze w Łodzi to jeden z najlepszych specjalistów ( o ile nie najlepszy ) .. Jeśli macie problem ze swoim zwierzątkiem oddajcie je w dobre ręce Pana Doktora, który z sercem i ogromnym zaangażowaniem zajmie sie nim. Polecam w 100% ! Martyna z Benusiem

Bardzo dobry lekarz i człowiek, wezwałam pana doktora na wizytę domową w niedzielę wieczorem i był u nas w 20 min. Szybko ustalił co sie stało mojemu psu podał leki i już następnego dnia była wyraźna poprawa a potem nawet zadzwonił zapytać jak się moja psinka czuje, profesjonalny i zawsze można na pana doktora liczyć, szczerze polecam