Nie polecam. Brak kompetencji i przedmiotowe podejście do pacjenta, pozostawienie go z problemem, niedokładna diagnoza.

nie polecam ,przez niego moje dziecko ma uszkodzony splot barkowy i z niego zrobił kalekę .NIE POLECAM

nie polecam ,przez niego moje dziecko ma uszkodzony splot barkowy
i z niego zrobił kalekę .NIE POLECAM

Bardzo dobry lekarz. Powadził moją pierwszą ciążę, był przy porodzie, który dzięki niemu był szybki i wszystko przebiegło prawidłowo. Dzięki niemu na świat przyszedł mój kochany synek. Gorąco polecam !

pan doktor może jest i dobrym lekarzem, ale nie przy pierwszej ciąży, bardzo mało informuje pacjentki. Niestety prowadził moją pierszą ciąże, niestety bo poród w Narutowiczu miałam masakryczny, na szczeście dzidzie mam zdrową. Niestety lekarze wypchali ze mnie moją córeczkę tak ze w efekcie mam uszodzone żebro i liczne pęknięcia poporodowe,miałam poporodowy krowotok, jeszcze lekarz debil nie zszył mnie do końca. Mimo mojego młodego wieku (poniżej 30) inny lekarz zaproponował mi plastykę pochwy. nie polecam przy pierszej ciąży, Pan doktor mało mówi, a przy pierwszej ciąży nie wszystko wie się do końca!

Najlepszy pod słońcem.Każde pytanie uzyskiwało odpowiedz.Kompetenty i mądry.Polecam.

pomocny miły kompetentny zawsze pod telefonem,stara sie pomoc kobietą ktore maja problem w zajsciu w ciąze -przy monitorowaniu cyklu nawet w niedziele mnie przyjąl jak było trzeba

Prowadził moją ciążę. Naprawdę trzeba mieć swój instynkt kobiecy ponieważ doprowadziłby do tragedii.

Prowadził moją ciążę. Naprawdę trzeba mieć swój instynkt kobiecy
ponieważ doprowadziłby do tragedii.

Naprawdę lekarz z powołania SUPER , miałam bardzo ciężki poród i gdyby nie On to niewiem jak by się to skończyło .POLECAM

Prowadzi już moją drugą ciążę, która była zagrożona a On ten stan zmienił i do tej pory nigdy się na NIM nie zawiodłam. Pełen profesjonalizm..

super lekarz, prowadził moją ciąże i urodziłam pieknego i zdrowego synusia, na kazdej wizycie wypytywal się czy wszystko ok, jak mialam jakies watpliwosci zawsze konkretnie mi wszystko tłumaczył. polecam