lekarz Jan Latała

Psychiatra

Absolutnie polecam ! Doktor uprzejmy, kompetentny, poradnia elegancka i w samym centrum, rejestracja na telefon, bez problemu można się dodzwonić i umówić na konkretna godzinę bez czekania !

Bardzo dziękuje za leczenie mojego syna, który nareszcie czuje się bardzo dobrze, jesteśmy zadowoleni i kontynuujemy leczenie. Polecamy.

Zdecydowanie polecam ! Bardzo uprzejmy i kompetentny doktor ! Jestem zadowolony i co najważniejsze czuje się bardzo dobrze.

Po miesiącu brania leku przepisanego przez doktora i żadnej poprawy, a wręcz zgłaszanego pogorszenia stanu, doktor stwierdził: ja uważam, ze ten lek powinien pani pomoc, to ile czekać? rok, dwa? nie polecam doktora, mam wrazenie, z nie slucha tego co się do niego mówi, bo ma swój obraz pacjenta i koniec. Chyba nie tak powinna wyglądać wizyta u psychiatry, bo z wizyty na wizyte można inaczej się czuć i leki przepisane na początku nie zawsze będą dobre przez kolejne miesiące leczenia.

Od lipca Pan Doktor prowadzi również drugą przychodnię w Centrum Kielc - ul. Staszica (Budynek Ludwik XXI). Lekarz z długoletnim doświadczeniem, pełen empatii. I co rzadko się zdarza Pani w rejestracji miła i uprzejma. Znacząca poprawa już po kilku dniach. Polecam w 100%.

Znacząca poprawa już po kilku dniach. Polecam w 100%.

szybkie wypisanie recepty oraz krotka rozmowa w trakcie ktorej doktor wtraca sie w kazde zdanie niepozwalajac dokonczyc mysli. Nie odczulam zainteresowania ze strony lekarza, brak wsparcia -co jest dosc istotne w kontakcie z pacjentem z problemami psychicznymi. zle wrazenie -pierwsza wizyta i najprawdopodobniej ostatnia.

zle wrazenie -pierwsza wizyta i najprawdopodobniej ostatnia.

Bardzo dobry lekarz,polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz,polecam z czystym sumieniem.

Zdecydowanie polecam, już po 10 dniach ogromna poprawa. Poradnia bardzo ładna, można umawiać się na określoną godzinę, nie czekałam ani chwili, pan doktor bardzo miły i grzeczny. Ale najważniejsze, że czuję się b. dobrze.

dr Latała na 10-minutowej wizycie tylko mnie wysłuchał, nie zadawał żadnych pytań, przepisał leki- po których pół dnia spałam, drugie pół wymiotowałam i miałam zaburzenia równowagi, gdy zadzwoniłam i zapytałam co robić krótko odpowiedział- brać dalej może się przyzwyczaję. ale jak po nich funkcjonować to już nie powiedział. nie polecam

bardzo mi pomógł ! Miły, sympatyczny. Nie czułem się skrępowany podczas wizyty.

bardzo mi pomógł ! Miły, sympatyczny. Nie czułem się skrępowany podczas wizyty.