Bardzo rzetelna i profesjonalna opieka nad pacjentem. Bardzo jestem zadowolona, Pan bardzo uprzejmy, kompetentny, spokojny, dokładny, bardzo dokładnie analizuje szystko, dokładny wywiad, informuje o wszystkim i tłumaczy każdą chorobę, przebieg leczenia. SUPER!!!!!!

Jeżeli istnieją lekarze doskonali, to pan doktor na pewno do nich należy. Ciepły, życzliwy, empatyczny, mający czas i zrozumienie dla pacjenta. Świetny pediatra i po prostu dobry czlowiek.

Napiszę krótko: to lekarz z powołania.Polecam .

Napiszę krótko: to lekarz z powołania.Polecam .

Takich lekarzy już naprawdę jest mało, polecam z czystym sumieniem, jeździmy z maleństwem od pierwszych dni życia.

rewelacyjny lekarz. Choć mamy do niego daleko, zawsze jeździmy z naszym synkiem. polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz- ja i moja rodzina jesteśmy pod jego pieczą ponad 20 lat. Polecam.

polecam wszystkim,bardzo dobry lekarz. Leczy całą naszą rodzinę od wielu lat.Stawia trafne diagnozy i stosuje zawsze dobre leki. Można na nim polegać szczególnie jesli chodzi odzieci.

leczy mnie od urodzenia jest jednym z lepszych i najmilszych learzy jakich znam.

SWIETNY LEKARZ POLECAM LECZY MOJE DZIECI O URODZENIA

SWIETNY LEKARZ POLECAM LECZY MOJE DZIECI O URODZENIA

jest dobrym lekarzem wzbudza zaufanie w każdej sytuacji pomoże pacjentowi polecam go innym pacjentom

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Janikowo"?

Główna 3a/1
88-160 Janikowo