Jestem bardzo mile zaskoczona,skorzystałam z usług doktora z NFZ,a czułam się jakbym była w prywatnej klinice.Rzadko zdarza się trafić na tak miłego i rzeczowego lekarza.Byłam u kilku chirurgów ,mniej więcej co kilka lat (z nawracającymi czyrakami).Pan doktor spokojnie przeprowadził wywiad,wszystko wytłumaczył (niepytany przeze mnie),przy tym bardzo uprzejmy i rzeczowy.Proponuje dosuszenie zmiany antybiotykiem,po czym sugeruje-proponuje usunięcie zmiany.Jestem zaskoczona konkretnym podejściem do pacjenta i chęci pomocy mu.W przeszłości otrzymywałam maści,antybiotyki i miałam czekać do następnego razu.A doktor Lewandowski uświadomił mi,że im szybciej tym lepiej,ponieważ im później tym większe zapalenie,a przy usunięciu większa i trudniej gojąca się rana.Z czystym sumieniem polecam tego doktora.

Z początku nie miałem zaufania lecz po rozmowie wstępnej ,przyjęciu na odział ,zainteresowanie ,angażowanie się w sytuację chorego ,przeprowadzenie operacji i dalsze leczenie mam duży szacunek do Pana Doktora ,wszystko goiło się super dzięki wiedzy jaką Pan Doktor posiada z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto ma problem chirurgiczny i nie tylko.

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, każdemu człowiekowi poświęca czas, fachowo podchodzi do problemu, lekarz Specjalista. Pan Doktor bardzo mi pomógł, jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu