dr Jan Lis

Jestem już dorosłym mężczyzną, ale chciałbym wyrazić wdzięczność dr Lisowi za opiekowanie się moim stanem zdrowia przez całe dzieciństwo, sympatyczne podejście, uprzejmość i za każdym razem trafną diagnozę. Najlepszy lekarz pod słońcem ! :)

nie wiem co bierze ten anonim przede mną, ale weź babo zmniejsz działkę, bo ci szkodzi. A odnośnie Dr. Lisa, to nie ma lepszego. Zawsze rozpoznanie choroby się potwierdza, leczenie tylko jeden raz antybiotykiem, ale tylko dlatego, że najpierw "leczył" synka inny "pediatra" i stan dziecka wymusił takie leczenie. Dr Lis zawsze rzeczowo opowie o spostrzeżeniach, opisze dokładnie jak będzie przebiegać leczenie itp. Jest lekarzem od serca i nasz Oluś Go też lubi, uśmiecha się i cieszy do Dr-a :) Milicz pozdrawia

Milicz pozdrawia

Dramat! Dopóki chodzi się do doktora prywatnie owszem poświęca się dziecku,jest bardzo wydawałoby się kompetentny,próbuje leczyć. W momencie kiedy zaczął przyjmować w przychodni przestałam jeździć prywatnie a zaczęłam na kasę chorych i pojawił się chyba u dr problem. dziecko miesiąc w miesiąc miało antybiotyk, w końcu było tak osłabione, że musiałam szukać pomocy u innego pediatry. Zdecydowanie nie polecam, chyba, że jesteście zwolennikami ciągłej antybiotyko-terapii.

Dramat!