lekarz Jan Lisiakiewicz

Lekarz niby miły i słodziutki ale tak naprawdę potrafi być bardzo arogancki,niemiły i przemądrzały.....Przeraża niekompetencją,bardzo infantylny!Wybrałem się do niego z dziwnymi i niepokojącymi zmianami na skórze twarzy....Szanowny pan doktor uznał że to paranoja i obsesja na tle wyglądu!!!!Po wizycie u lekarza dermatologa okazało się że to początki poważnej,nieuleczalnej choroby skóry twarzy Rosacea!

Przede wszystkim Wszechstronny i kompetentny ,wymagający ale i też wyrozumiały ,stanowi pod porę dla pacjentów -tylko dziękować że jest .

Od 2 lat mieszkam z żoną w rejonie Kluczborka. Jako lekarza rodzinnego wybraliśmy właśnie polecanego nam dr Lisiakiewicza. Jest wymagający jako lekarz: mówisz, on słucha, ale nie możesz mu przerwać, kiedy ocenia sytuację i wymyśla wszystkie opcje przypadku. To dobre, bo maksymalnie skupia się na danym problemie, szuka możliwych rozwiązań i wypisuje skierowania na różne badania oraz skierowania do specjalistów. Oczywiście nas - pacjentów rozlicza zgodnie z wymogami - z wydanych skierowań i sprawdza stan prowadzonego zdarzenia związanego z chorobą. To mi się b. podoba. Jestem,,szczególnym przypadkiem kardiologicznym", jaki chyba p, doktor zna, Potrzebuję wielu stałych skierowań na badania różnego typu, jestem jego częstym gościem. Pan doktor nigdy nie marudzi. Gdziekolwiek mnie zobaczy, podejdzie, przywita się. Szanuję go z żoną za profesjonalne podejście do problemów pacjenta a zarazem za dużo serca i zrozumienie.

gdyby więcej było takich lekarzy to nie było by żal składek na ZUS,JEST NIE TYLKO DOBRYM ,KOMPETENTNYM LEKARZEM ale jest też przede wszystkim CZŁOWIEKIEM. Serdecznie pozdrawiam i każdemu polecam- Dorota

Lekarz jakich w Polsce jest bardzo mało. Pozdrawiam Pana doktora

Lekarz jakich w Polsce jest bardzo mało. Pozdrawiam Pana doktora

Bardzo profesjonalny lekarz, choć trzeba zaakceptować jego ,,humorki". Jednak jest bardzo zapracowanym i solidnym lekarzem. Gorąco go polecam

Mam zaufanie do p. doktora Jana Lisiakiewicza,zawsze mogę liczyć na Jego pomoc.Prowadził leczenie mojej Matki,prosiłam o porady dla córeczki i siebie.Dziękuję...