lekarz Jan Marchewa

1,9
2,1
2,9

Lekarz nie daje skierowań na badania nawet na te podstawowe i nie wypisuje zwolnień lekarskich lub wypisuje na 3 dni gdzie wiadomo ze człowiek nie zdąży wyzdrowiec i w połowie choroby musi wstać z łóżka jechac do innego lekarza po kolejne zwolnienie resztkami sił w chorobie!!!! Skandal i traktowanie jak w średniowieczu!!!!

Jeśli naprawdę jesteś chory - omijaj z daleka. Badania dodatkowe wyłącznie odpłatne, leczy wszystkich tymi samymi lekami. Moim zdaniem czas na emeryturę Panie doktorze.

Te pozytywy , to chyba sam sobie wystawił. Żałosne . Jeśli chcesz poczuć się GORZEJ, to zapraszamy do DR JANA MARCHEWY

Czas już iść na emeryturę, bo pamięć szwankuje. A podejście do pacjenta równe 0. Co to za lekarz , który ma lekceważący stosunek do pacjentów. Przepisuje tylko te leki, za które ma profity dla siebie. Leczy starymi metodami, które bywają już nie skuteczne. Bo po co się dokształcać? Na prośbę swoich pacjentów nie raczy przyjechać na wizytę domową, chociaż to jego obowiązek. Bywa opryskliwy , dla pacjentów którzy korzystają z usług innych internistów z ośrodka. Chcąc wypisać receptę podpiera się książką ze spisem leków i litera po literze przenosi nazwę na druk recepty. Czy nikt nie ma wpływu na to co robi P. Marchewa??? Jest tylu innych kompetentnych lekarzy. A taki jak się przyssał do stołka w ośrodku zdrowia w Żabiej Woli, tak nie ma siły żeby go stamtąd wreszcie wyrwać

Unikajcie tego lekarza jak ognia.Zabił moją mamę.Chodziła do niego przez rok z bólem płuca a on nawet nie wypisał skierowania na prześwietlenie tylko faszerował ją drogimi lekami.Tydzień temu moja mama zmarła na raka płuc.Przez niego nie było czasu na walkę z chorobą.Drugi przypadek to moja siostra.Po 3 latach wizyt u niego okazało się że moja siostra miała dwie cewki moczowe a on tylko wypisywał jej furagin.Nie dał żadnego skierowania.A więc jak dla mnie to nie lekarze tylko morderca.Zalecza chorobę a nie ją likwiduje.Nie chciał bym być w jego skórze jak go spotkam na ulicy.Piszę szczerze co czuje.

Bardzo sympatyczny i widać chęć pomocy pacjętowi

Bardzo sympatyczny i widać chęć pomocy pacjętowi

bardzo dobry lekarz kompetentny i nie owija w bawełne

bardzo dobry lekarz kompetentny i nie owija w bawełne

Ketonal lekiem na wszystko. Idea pana doktora.

Ketonal lekiem na wszystko. Idea pana doktora.