dr n. med. Jan Markowicz

Protetyk, Stomatolog

Fahowy, kompetentny, dokladny, uprzejmy i godny polecenia. Robilam implanty i korony, rezultat zadawalajåcy.

Pan dr nauk med. Jan Markowicz to profesjonalista na najwyższym poziomie. Implanty spod jego ręki to dla mnie sama radość. Pasjonat, precyzyjny w działaniu, dba o bezbolesność zabiegów, dbały o detale, w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Gabinet jest nowy i zawsze idealnie czysty. Ceny ma przystępne. Pan doktor zgodnie ze sztuką i etyką lekarską przygotowuje kilka projektów leczenia. W trakcie wspólnej analizy można wybrać ten projekt, który nas satysfakcjonuje uwzględniając nasze możliwości finansowe. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, zawsze ma czas. Od pięciu lat jestem pacjentką pana doktora i gorąco polecam jego opiekę.

Nie będę tutaj opowiadała o problemach z leczeniem zębów, ale w stu procentach mogę polecić tego dentystę. Kompetentny, wytłumaczy, co można zrobić, nie naciąga na najdroższe (choć też z pewnością najlepsze) rozwiązania. Do tego miły, uprzejmy. Klasa!

Myślę, że jeżeli macie różnej natury problemy z zębami, bez wahania powinniście odwiedzić klinikę Jana Markowicza! To konkretny mężczyzna, który wie jak pracować z pacjentami, a oprócz tego nie jest drogi. Naprawił błędy popełnione w innych gabinetach, oprócz tego zrobił mi plomby, które dobrze się trzymają. Atmosfera bardzo miła. Zdecydowanie polecam!

Uzupełniałem brakujący ząb za pomocą odbudowy na implancie. Dr. Markowicz namówił mnie na leczenie za pomocą implantów. Odbudowa na moście kosztowała by wprawdzie sporo mniej ale trzeba by szlifować dwa zdrowe zęby... Lekarz kontaktowy, chętnie dzieli się wiedzą... odnośnie samego leczenia to przebiegło bezboleśnie. Generalnie pełen szacun :)

Dr Jan Markowicz to najlepszy dentysta, u jakiego kiedykolwiek leczyłam zęby. Zrobił mi śliczne plomby, oprócz tego zajął się kosmetyką czerniejącego zęba. Nie jest drogi, ceny są na średnim poziomie, jednak wykonanie według mnie jest naprawdę dobre!