lekarz Jan Marszałek

1,8
1,8

Najgorszy lekarz jakiego spotkalam, nie nadaje sie do leczenia ludzi

Najgorszy lekarz jakiego spotkalam, nie nadaje sie do leczenia ludzi

Bardzo dobry lekarz - kompetentny, miły i dokładny. Dokłada starań by udzielić, jak najlepszej pomocy. Polecam z całego serca i dziękuję Panu dr za opiekę.

nie dostałam siępierwszym razem,bo poszedł sobie po pół godzinie, mimo, ze byłam zarejestrowana, następnym razem się spóźnił 25 minut, poprosiłam o zwykłe przepraszam, ale powiedział mi ,ze nie będzie ze mną rozmawiał na ten temat

spóźnia się, wychodzi szybciej z pracy, mimo, że byłam zarejestrowana, nie dostałam się, bo sobie poszedł, mimo, że zgłosiłam przy rejestracji , ze z wypadku,[wcześniej nie miałm transportu] zależało mi , żeby bez kierowania dostać się tego samego dnia, ale cóż, pan doktor może się spóżnić, ale pacjent musi na niego czekać z bólem przed gabinetem,nawet przepraszam nie usłyszałam