lekarz Jan Matyjaszczyk

2,6
2,4
2,1

to zwykły cham. ale to byłaby ocena człowieka, a tu oceniamy lekarza- to w takim razie to niezdolny, niekompetentny,nie znający się na sztuce lekarskiej chamski pan, który w jakiś niepojętny sposób skończył medycynę.

bardzo dobry lekarz i specjalista i naprawdę zna się na rzeczy. Ja osobiście polecam

Bardzo dobry lekarz z doswiadczeniem,rozumiem wypowiedzi innych osob ktore byly w Pabianicach w szpitalu,to miejsce to koszmar,wiec moze dlatego te negatywne opinie,dla mnie jeden z najlepszych lekarzy,polecam!

NIGDY W ZYCIU NIE POJDE JUZ DO TEGO LEKARZA

NIGDY W ZYCIU NIE POJDE JUZ DO TEGO LEKARZA

lekarz choc moze na pozór nie zbyt miły lecz po kilku wizytach mozna sie przekonac ze jest inaczej , widac ze ma doświadczenie

bez nadziejny lekarz nie szanuje nikogo i podał mi złe leki

bez nadziejny lekarz nie szanuje nikogo i podał mi złe leki

Straszny człowiek!!!! Z takim podejściem do pacjentek, powinien co najwyżej pracować na produkcji, a nie z żywymi istotami!!!!W moim przypadku okazał całkowity brak wiedzy i kompetencji. To żenujące, iż tacy ludzie zajmują tak wysokie stanowiska!

z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach badanie masakrycznie bolało pierwszy i ostatni raz byłam u ginekologa-mężczyzny. uważam,że ten pan minął się z powołaniem

Pan doktor pomylil chyba powolanie zastajac lekarzem ginekologiem. Jego niedelikatnosc podczas badan, nieuprzejmosc do pacjentow i zupelny brak jakichkolwiek uczuc jest porazajaca. Po tym jak stracilam dziecko, pan doktor stwierdzil, ze to martwa ciaza byla (z wyrachowaniem na twarzy), podczas gdy mnie zawalil sie swiat, nie chce miec z tym szpitalem nic wspolnego.

Pan doktor pełni funkcje ordynatora w szpitalu i czuje się w nim jak pan i władca.Nie pozwala młodej obsadzie lekarzy na wywiązywanie swoich prac,wszystko musi być podporządkowane jemu,nie dopuszcza do siebie ze pacjent wolałby aby leczył go ktoś inny.Może czas nad zmianą ordynatora w Pabianickim szpitalu?Pozatym jest Pan bardzo nie miłym w stosunku do pacjentów,ciekawe czy zmienia Pan podejście kiedy bieże łapówke?