dr n. med. Jan Miedzianowski

Polecam Pana dr ponieważ podchodzi do pacjentki bardzo profesjonalnie. Zawsze znajdzie czas. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem, naprawdę nie zostawi pacjentki z problemem, postawi fachową diagnozę i pomoże w każdej sytuacji na 100 %.

Przepisuje zbyt duże dawki hormonów, trafiłam przez to do szpital, plus że odbiera telefony, niestety rozmowę w gabinecie trzeba było rozkręcac bo nie tłumaczył zbyt chętnie faktów, niewyraźnie mówi niestety co utrudnia zrozumienie

Dr. Miedzianowski to lekarz z powołania. Kompetentny, zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Jest bardzo delikatny podczas badania. Jedyną wadą Pana Doktora jest to, że jest zabójczo przystojny. ;-) :-D

Doktor Miedzianowski to wspaniały lekarz i profesjonalista. Prowadził moją pierwszą ciąże bardzo dokładnie i skrupulatnie. W każdym miesiącu miałam wykonywane wszystkie badania kontrolne i zawsze wychodziłam z gabinetu pokrzepiona dobrymi i ciepłymi słowami doktora. Jednak w trzecim trymestrze ciąży pojawiły się poważne komplikacje zagrażające prawidłowej ciąży. Była to cukrzyca ciążowa i dodatkowo groźna dla płodu cholestaza, którą pan Doktor szybko zdiagnozował i natychmiast zareagował, odsyłając mnie do szpitala, gdzie przeprowadzono mi szczegółowe badania. Dzięki dużej trosce tego lekarza, pomimo tych chorób czułam, że jestem w dobrych rękach. Na każde pytanie zawsze uzyskiwałam odpowiedź. Kiedy miałam jakiś problem lub pytanie, zawsze mogłam zadzwonić na telefon komórkowy, a kiedy nie mógł akurat odebrać, to po chwili oddzwaniał. Podczas pobytu w szpitalu doktor zawsze kontrolował moje badania i zapewniał mi jak najlepszą opiekę. Doktor Jan Miedzianowski skierował mnie do szpitala na rozwiązanie ciąży w najbardziej odpowiednim momencie. Kiedy inny lekarz na obchodzie w szpitalu stwierdził, że z moim rozwiązaniem można jeszcze poczekać i chciał mnie odesłać do domu (37 tydzień ciąży), Doktor Miedzianowski od razu zareagował i kategorycznie na to nie wyraził zgody, twierdząc, że nie można w moim przypadku już czekać. To był strzał w ,,dziesiątkę, ponieważ przy operacji cesarskiego ciecia okazało się, że są już wody zielone. Dzięki tej decyzji jestem
dziś szczęśliwą mamą zdrowej, ślicznej córeczki. Cesarskie cięcie przeprowadził sam doktor Jan Miedzianowski w 37 tygodniu ciąży i od początku do końca kontrolował cały przebieg porodu. Cała operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Dzięki profesjonalizmowi, kompetencji doktora Miedzianowskiego oraz szybkiej i trafnej jego ocenie pojawiających się poważnych problemów, czułam się bezpiecznie przez cały przebieg ciąży oraz podczas operacji cesarskiego cięcia. Z całą szczerością wszystkim przyszłym mamom polecam!!!!!

Szczerze mogę polecić tego lekarza. Jestem pacjentką Pana Doktora juz od ładnych paru lat i jak na razie nie mam żadnych poważniejszych zastrzeżeń. Kompetentny, miły i ... bardzo ale to bardzo przystojny :-)

Kompetentny, miły i ... bardzo ale to bardzo przystojny :-)

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i delikatny. Zawsze dokłanie tłumaczy mi i odpowiadał na wszystkie pytania.

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i delikatny. Zawsze dokłanie tłumaczy mi i
odpowiadał na wszystkie pytania.

Polecam gorąco, jest to najlepszy ginekolog na świecie, prowadził całą moja ciąże jest profesjonalny w tym co robi, indywidualne podejście do każdej pacjentki.

Lekarz godny zaufania, prowadzi teraz moją trzecią ciążę.

Lekarz godny zaufania, prowadzi teraz moją trzecią ciążę.

super lekarz kompetentny sympatyczny godny polecenia

super lekarz kompetentny sympatyczny godny polecenia

Dr prowadził moją pierwszą ciążę, teraz drugą - z mojej strony 100% zaufania!!! POLECAM!!!