lekarz Jan Milewski

Doktor Milewski to bardzo niemiły człowiek.Traktuje pacjentów "z góry" nie tłumaczy sposobu leczenia.Uważa się za wyrocznie i nie słucha pacjenta.Potrafi być chamski i totalnie zdołować chorego..Zdecydowanie nie polecam tego lekarza..

Niedawno miałam na oddziale chirurgii rutynowy zabieg. Objawy były takie, jakie zawsze występują w tego typu dolegliwościach. Pan dr nie wierzył mi, uważał że to problem niechirurgiczny, i całe przedpołudnie biegałam po konsultacje do innych lekarzy. W końcu powiedział, że nie wie, co mi dolega, ale weźmie mnie na stół operacyjny. Okazało się, że to jednak była sprawa chirurgiczna. Nie polecam dr Milewskiego.

Jako dziecko byłam pacjentką doktora Milewskiego. Miałam bardzo poważne złamanie prawej dłoni i dzięki jego fachowości udało się uratować rękę od amputacji. Zajął się mną nie tylko jako lekarz ale też wzbudził moje dziecięce zaufanie jako ciepły i sympatyczny człowiek. TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK, GENIALNY CHIRURG i REWELACYJNY FACHOWIEC !!!! Z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!!

TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK, GENIALNY CHIRURG i REWELACYJNY FACHOWIEC !!!!

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza !!!!

Nigdy nie zawiódł, zawsze uprzejmy i zdecydowany w sztuce chirurgicznej

Nigdy nie zawiódł, zawsze uprzejmy i zdecydowany w sztuce chirurgicznej

Kilka lat temu byłem jego pacjetem i życzę każdemu choremu aby został tak zoperowany jak ja. To lekarz z powołania z potężnym zasobem medycznej wiedzy i doświadczenia.

To jeden z najlepszych i chyba najbardziej doświadczony lekarz u jakiego miałam okazję się leczyć i przebywać na oddziale(albowiem p.Milewski jest ordynatorem chirurgii). Polecam każdemu, jeśli się leczyć w zakresie chirurgii to tylko na tym oddziale u doktora Milewskiego, i ogólnie w tym szpitalu, maja oni profesjonalne i bardzo sympatyczne podejście do pacjenta, i sama kadra lekarzy to jedni z najwybitniejszych w wojwodztwie(np.oddzial oparzeniowy) i również w Polsce! Gorąco polecam! :)