lekarz Jan Mincer

Tego człowieka nie można nazwać lekarzem. Nie szanuje pacjentek, odzywa się bardzo ordynarnie, chamsko. Nie potrafi uzasadnić swojej decyzji. Najczęściej kwituje swoją decyzję nie bo nie. Nie zna przepisów panujących w szpitalu, ogólnie nie powinien już pracować zajmuje tylko miejsce naprawdę dobrym specjalistom. Może kiedyś rzeczywiście był dobrym i polecanym ginekologiem ale teraz już mu brakuje uprzejmości i zrozumienia.

polecam tego lekarza każdej kobiecie..jest miły dla swoich pacjentek lecze sie u niego już trzy lata i nie moge powiedzieć złego słowa na niego.. naprawde polecam.

Pan lekarz nie szanuje pacjentek. Nie pracuje w szpitalu w godzinach pracy przychodni. Przed czasem wychodzi do domu twierdząc, że umówiona na godzinę pacjentka powinna przyjść wcześniej jak on miał chęć przyjmować. Maksymalna oznaka lekceważenia pacjentów.

Niestety nie polecam Pana doktora. Mam jak najgorsze wspomnienia z wizyt. Wszystko było dobrze dopóki nie pojawiły się komplikację z moją ciążą.Gdy trafiłam na oddział przez kilka dni unikał rozmowy ze mną chociaż od kilku lat byłam jego pacjentką (wizyty prywatne). Jak pofatygowałam się do jego gabinetu, to Pan doktor poinformował mnie, że nic się nie da zrobić i stracę dziecko (nie czekał nawet na wynik usg). Na szczęście trafiłam do innego lekarza, który nie skreślił moich szans na urodzenie zdrowego dziecka i po zastosowaniu terapi mogłam się cieszyć z ...

Na szczęście trafiłam do innego lekarza, który nie skreślił moich szans na urodzenie zdrowego dziecka i po zastosowaniu terapi mogłam się cieszyć z rosnącego brzuszka. W tej chwili mój synek ma już rok i każdego dnia dziękuję Bogu, że na mojej drodze postawił innego lekarza bo moje dziecko nie dostało by szansy by żyć. Nam ten lekarz nie pomógł

Jesat najlepszym ginekologiem w Tomaszowie Maz.

Jesat najlepszym ginekologiem w Tomaszowie Maz.

Jest to ginekolog warty polecenia chodze do niego od około 6 lat poprowadził dwie moje ciąże.Moim zdaniem ma bardzo dobre podejście do pacjentki i zawsze tłumaczy wszystko dokładnie.

jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki Pan doktor traktuje pacjentki ,potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla każdego.szczególowo odpowiada na każde pytanie czy wątpliwość, wizyta w gabinecie pana doktora pozwala czuć się komfortowo.polecam tego lekarza w 100%

pan mincer jest najlepszym ginekologiem w tomaszowie mazowieckim.przedstawia chorobe w sposób zrozumiały dla kazdego.dzięki niemu uniknełam operacji piersi

Witam! Polecam jak najbardziej tego ginekologa. Pomogl nie tylko mi (a mialam poczatek raka szyjki macicy) byl pomocny mojej siostrze ktora miala problemy z donoszeniem ciazy, moja kolezanka ktorej polecilam pana doktora(miala problemy z miesiaczkowaniem,a raczej calkowitym brakiem, teraz wszystko jest w porzadku). Z czystym sumieniem polecam jak najbardziej!