lekarz Jan Muchowicz

Dwukrotnie korzystałem z zabiegów chirurgicznych u Pana Dr. Dwukrotnie się nie zawiodłem. Szybkie przyjęcie, szybkie i profesjonalne działanie, miły kontakt z pacjentem. Po kontakcie z takim lekarzem czlowiek zaczyna wierzyc w NFZ.

Paznokiec wrastajacy doktor wyrwal i uszkodzil macierz paznokcia... 8 lat pozniej paznokiec wyglada strasznie i juz nigdy nie bedzie wygladal... :( Inny doktor ladnie i estetycznie zadbal o wrastajacy paznokiec na drugiej stopie... szkoda, ze czasami wiek lekarza nie przeklada sie na jego wiedze...

Nie polecam! Zero badań, kazał iść na l4, rzucił recepte i nara. Na jego nieszczęście trafił na osobę nie przebierajaca w słowach :)

Cudowny Lekarz, Wspaniały Człowiek, empatia, fachowość, kompetencja, wiedza … brakuje skali za zasługi! polecam z ręką na sercu :) Zawsze jest czas dla pacjenta....zainteresowanie... Pracuję w szpitalu więc, wiem o czym piszę :) Dziękuję Panie Doktorze :) Więcej takich ludzi i świat byłby lepszy;)

Beznadziejny lekarz po wizycie z kolanem bez przeswietlenia wypisuje l4 i daje maść po kilku dniach musiałem iść prywatnie okazało się ze mam pęknięcie łękotki wtyd i żenada

Bez zdjęcia rtg wsadzenie nogi w szynę, po tygodniu brak poprawy, ból, stan zapalny, inny lekarz wdraza antybiotyk. Nie polecam!!!!

świetny lekarz, człowiek z olbrzymim pokładem empatii , bardzo miły dla pacjenta zarówno w gabinecie na nfz jak i prywatnym , wielki szacunek... oby więcej takich lekarzy

Pan dr Jan Muchowicz jest cudownym chirurgiem i wspaniałym człowiekiem. Miałam możliwość przekonać się o profesjonalizmie Pana doktora podczas korekty moich uszu, które były dla mnie przez lata wielkim kompleksem. Dzięki Panu doktorowi z radością spoglądam w lustro i z podziwem przyglądam się moim uszom, które są dziełem wiedzy i sprawnych rąk Pana doktora. Opieka przed i w czasie zabiegu jak i rekonwalescencja przeszła moje oczekiwania. Wspominam ten czas bardzo dobrze. Polecam każdemu Pana doktora Jana Muchowicza, kto ma problem odstających uszu. Moim zdaniem kwota za korektę uszu jest mało adekwatna do samego zabiegu i opieki, która przerosła moje oczekiwania. Jego klinika jest naprawdę na wysokim poziomie. Pana doktora Jana Muchowicza będę mile pamiętać przez całe życie i jestem Mu ogromnie wdzięczna za Jego troskę i super podejście do pacjenta. Poza tym, Pan doktor jest przemiłym, uprzejmym i skromnym człowiekiem. Szczerze Mu za wszystko dziękuję !!!
Marzena

Lekarz błyskawicznie, bez zbędnego "straszenia" nastawił wybite palce mojego 11-letniego syna. Polecam jego usługi wszystkim rodzicom!

Powiem szczerze jest to najznakomitszy lekarz jakiego znam, byłam pacjentem bardzo ciężkim Pan Doktor Muchowicz ma ogromną cierpliwość co jest najcenniejsze w roli lekarza. Miałam ogromną obsesje na punkcie moich uszów miałam je bardzo odstające ciężki przypadek a dzięki panu Dr wszystko się zmieniło. A druga rzezcz naprawdę jest to najtańszy lekarz na śląsku, który w takiej cenie robi zabieg korekcji uszów, choć powinien cenić się bardziej naprawdę przekonajcie się sami jeśli macie jakieś niedoskonałości to tylko idźcie z tym do Dr Muchowicza z wszystkim sobie poradzi nawet z najgorszymi przypadkami.