lekarz Jan Napiórkowski

Neurolog dziecięcy

Przede wszystkim to wspaniały człowiek z dużą wiedzą . Pan doktor leczył mojego syna prawie od narodzin i tylko dzięki niemu dziś może normalnie funkcjonować . Jesteśmy mu niezmiernie wdzięczni i zawsze serdecznie Pana doktora wspominamy. Takich lekarzy jak Pan Napiórkowski niestety dziś coraz mniej . Każdemu z całego serca mogę Pana doktora polecić. Wielki szacunek dla Pana Doktora. Pozdrawiamy ze Szprotawy.

Wielki szacunek dla Pana Doktora. Pozdrawiamy ze Szprotawy.

Ten Pan wyleczył mnie z epilepsji.Męczyłem się z tą okropną chorobą od dziewiątego roku życia do wieku dorosłego.Wówczas chyba jedyny neurolog dziecięcy w lubuskim. Pomimo że mieliśmy daleko bo jakieś 100 km. a nie było łatwo bez auta dostać się na czas. Dla mnie szczęśliwy. Pan Doktor przyjmował na Pszennej.Dziś mam 46 lat i jestem zdrowy.Pozdrawiam serdecznie

Świetny lekarz. Mimo wieku i tego, że porusza się wolno warto poczekać. Wykonał mi wszelkie badania, dobrze zdiagnozował i pomógł. Niestety musiałam przenieść się do neurologa dla dorosłych. Ale tego lekarza wspominam bardzo miło.

lekarz bardzo dobry. Przede wszystkim współpracuje z rodzicami i im wierzy. Nie jest problemowy. Jest nie licznym lekarzem którego mój synek się nie boi. Bardzo dobry człowiek.

Bardzo dobry lekarz,leczy mojego syna-polecam

Bardzo dobry lekarz,leczy mojego syna-polecam

Bardzo dobry i ludzki lekarz, z powołania. Leczył mnie kiedyś nie nadużywając leków, co dziś uchodzi za rzadkość. Jako pacjentka bardzo wysoko go oceniam. Osoby, które z nim współpracują również bardzo go cenią. Posiada bardzo bogate doświadczenie, pewnie dlatego jego diagnozy są 100% trafne. Bardzo gorąco polecam każdemu.

najlepszy neurolog dziecięcy,polecam wszystkim rodzicom

najlepszy neurolog dziecięcy,polecam wszystkim rodzicom