dr n. med. Jan Niżnikiewicz

Neurolog

Wyśmienity lekarz . Namówił mnie na operację oponiaka mózgu w Warszawie techniką gamma knife. W mormalnych warunkach bym była dożywotnia kaleką, a tak chodzę i za miesiąc wracam do pracy. Doktorze, gorąco dziękuję do końca życia ja i moje dzieci będziemy Panu wdzięczne Marianna Gostynska

Bardzo jestem zadowolony, szybko mi pomogł. Sympatyczny i konkretny. MK

Bardzo jestem zadowolony, szybko mi pomogł. Sympatyczny i konkretny. MK

najlepszy pisarz wśród lekarzy to widać słychać i czuć

najlepszy pisarz wśród lekarzy to widać słychać i czuć

Niżinkiewicz znakomicie mi po mógł w chronicznych nietypowych bolach glowy w sytuacji gdy żadno wcześniejsze leczenie nie pomagało. Z całą odpowiedzialnośćią polecam gabinet i lekarza, To wysmienity specjalista i ma świetne rezultaty. W poczekalni spotkałam lekarzy, a oni wiedzą gdzie należy się leczyć. mariola Kaminska

Już drugi raz postawił mnie na nogi, mam niestety przepuklinę kręgosłupa i wyleczyć mnie skutecznie może jedynie neurochirurg, ale Dr Niżnikiewicz już drugi raz przywrócił mi funkcjonalność za co gorąco mu dziękuję.

Dał mi bardzo skuteczne leczenie na padaczkę, tak, że od pół roku wogóle nie mam żadnych atakó2w. To naprawdę extra fachowiec. MK Piaseczno

Będe się modlić za tego lekarza, bo moja córka z depresją została przez niego wyleczona i wróciła do dzieci i rodziny. Ten lekarz ma Boży talent w sobie i uleczył ją w jakiś cudowny sposób. Jednak istnieje opieka Boska i nie wolno tracić nadzieji. Maria Koterska z Konina

W styczniu odsniezałem chodniki, przemarzłem i nadzwigałem się przy dzwiganiu lodu i śniegu. Łupło mnie taki w kręgosłupie , ze nie mogłem stac, ani chodzić, Zadno leczenie nie pomagało.Byłem u kręgarza i zrobiło się jeszcze gorzej. Ten neurolog chyba mi nastawił kręgosłup, bo po trzech blokadach jestem całkiem ok. Cały szczęśliwy jadę teraz z dziecmi na narty. Doktorze !!!!szczęść Boże Marian Kołatka

Zdecydowanie NIE POLECAM tego pana. Jest to zwykły szarlatan i naciągacz. Bóle kręgosłupa, postukał w kolanko zapytał gdzie boli wypisał receptę z blokadami raptem 5 min CENA 160 Zł. Kolejna wizyta, podanie blokady CENA 160 ZŁ i po tej wizycie już się rozstaliśmy.

Bardzo jestem zadowolony z leczenia. Miałem pourazowe bóle głowy po wstrzasie mózgu i nie dawałem sobie rady z nimi, i nic nie pomagało. Ten neurolog mi te bóle usunął i normalnie zyję.