dr n. med. Jan Niżnikiewicz

Neurolog

Muszę powiedziec, ze to super fachowiec. W czasie tygodnia wyciągnął mnie z wymiotów, zawrotów i bólów głowy oraz szyji, które razem tak mi dawały w kość, ze do kibla prowadziły mnie 2 osoby.Dał mi inne leki ( niż to zaaplikowała -nie daj Boże- moja lekarka z NFZ) zrobił dwie blokady i jest po krzyku. A już myślałem, ze w tym roku narty mam z głowy. Polecam!!!!

Serdeczne Zyczenia Swiateczne od rodziny Kowalików z Chojnic z prawdziwą wdzięcznośćią za wyleczenie.

Doktor Nizinkiewicz wyciągnął mnie z straszliwego doła w jakim tkwiłam od ponad roku. Całkowicie zmienił mi leki jakie otrzymywałam od psychiatrów.Uratował moje małżęństwo, które egzystowało na granicy rozpadu. Zaczynam nowy etap i poprostu jestem szczęśliwa i jakże wdzięczna, ze ktoś zpozumiał moje problemy i ;pomógł mi je usunąć.Marianna K Gdynia

Super fachowiec! Napewno górna półka w całym Trójmieśćie.Miałem masę kłopotów z sobą, a teraz po krótkim leczeniu mam problem z górki. Lekarz i gabinet zdecydowanie warte polecenia, a opinie internautów o poziomie fachowości i rezultatach terapii nie są przesadzone.Ponadto spokojny i miły w obejsciu lekarz, który się nie spieszy i tłumaczy co trzeba zrobić, aby choroba ustąpiła

miałem upporczywe zawroty głowy,które męczyły mnie od wielu lat. Ostatnio doszły zaburzenia równowagi i mdłosci. Byłem u kilku lekarzy i moje dolegliwosci trwały prawie bez przerwy. Korzystając z pomocy internetu trafiłem do dr Niznikiewicza. Ku mojej radości i ogromnej uldze zastosował zupełnie inne leki niz zapisali inni neurolodzy i laryngolodzy. Po kilku kroplówkach moje dolegliwosci nieoczekiwanie znikły, i jak dotąd nie powróciły. Po raz kolejny przekonuję si ze wiedza zawarra w portalach internetowych i wieści od innych użytkowników mogą być bardzo cenne, a niekiedy zbawienne.Z całego serca polecam gabinet i lekarza

Bardzo mi poprawił zaburzenia pamięciowe i koordynację ciała .Po roku leczenia jest duza poprawa w moim stanie zdrowia.

Super lekarz.Polecam, bo sprawdziłem .MK

Super lekarz.Polecam, bo sprawdziłem .MK

Uratował mi życie! Oznacza to więcej niż potrafią oddać jakiekolwiek słowa

Uratował mi życie! Oznacza to więcej niż potrafią oddać jakiekolwiek słowa

dno kompletny brak zainteresowania pacjentem oraz brak kultury osobistej

dno kompletny brak zainteresowania pacjentem oraz brak kultury osobistej

Borykałem się z zburzeniami pamięci, co zwracało uwagę w domu i na nieszczęście w pracy. Efektem zresetowanie mnie z dnia na dzień.Ale problem pozostawał bez zmian. Chodziłęm po róznych lekarzach ,i byłęm leczony jako nerwica ,depresja, zaburzenia adaptacyjne itp. rozpoznania które wprowadzały mnie w coraz większego doła. W dodatku zaczęłem w wieku 55 lat mieć kłopoty z chodzeniem i sprawnością ruchów. Szukałęm cudotwórcy, który potrafiłby mój stan odmienić. Dzięki internetowym opiniom dowiedziałęm się o istnieniu dr,Niznikiewicza, który rozpoznał u mmnie początek choroby Parkinsona, dał zupełnie inne leki, i po kilku miesiącach odżyłęm . Wróciłem do innej pracy i nie mam problemów ani z pamięcią , ani z poruszaniem. Ludzie!!!!! szukajcie dobrych i znanych lekarzy a zadając sobie trochę trudu znajdziecie w Internecie właśćiwych- podobnie jak to zrobiłęm ja.Popełniłęm poprzednio błąd i zapłaciłem za niego stukrotnie,A lodówkę kupowałem po starannym sprawdzeniu opinii użytkowników w Nokaucie, lub Ceneo. Całkiem jak idiota!!!Rekomenduję doktora który mnie leczył , bo opinie o Niżnikiewiczu nie są przesadzone. Marian Abramczyk Wołomin