dr n. med. Jan Niżnikiewicz

Neurolog

Ten neurolog znakomicie sobie poradził mz moimi mieszanymi bólami głowy. Ustąpiły zarówno napady migreny, jak i zawroty główy oraz bóle karku, To naprawdę solidny i skuteczny lekarz. Marian Kozioł Warszawa

Nie jestem zadowolona, przy podejrzeniu stwardnienia rozsianego skierował na tomografię głowy zamiast na rezonans magnetyczny, który jest podstawowym badaniem przy tym schorzeniu.

NAPAWA ZDUMIENIEM FAKT ,ZE JAKIŚ LEKARZ MOŻE JEDNOCZESNIE BYĆ DOSTEPNY, SYMPATYCZNY, I ROWNOCZESNIE BARDZO SKUTECZNY. A POZA TYM PRZYSTOJNY.GABINET PRZYJEMNIE URZADZONY I W DOBRYM TRADYCYJNYM ANGIELSKIM STYLU. WSZYSTKO RAZEM SPRAWIA JAK NAJLEPSZE WRAZENIE.OCZYWISCIE DLA PACJENTA NAJWAZNIEJSZE SA REZULTATY, A TE- JAK WIEM OD INNYCH PACJENTOW Z POCZEKALNI-, JAK TEZ OD INTERNAUTÓW ,SA NAPRAWDE WYSMIENITE. PODOBNIE BYŁO W MOIM PRZYPADKU. DO PANA DR NIZNIKIEWICZA PRZYJECHAŁAM Z NORWEGII, GDZIE NIE POSTAWIONO MI WŁASCIWEJ DIAGNOZY ,CO OKAZAŁO SIĘ DOPIERO PO PRZYJEZDZIE DO POLSKI, I BADANIACH W AKADEMII MEDYCZNEJ NA ULTRANOWOCZESNEJ APARATURZE. MOZE W TYM PRZYPADKU WINE PONOSI BARIERA JĘZYKOWA I NIEMOZNOSC ZROZUMIENIA PROBLEMU TEGO CO MI NAPRAWDE DOLEGAŁO. KONIEC KOŃCOW TERAZ JESTEM ZDROWA ,I MOJE KOSZMARNE PROBLEMY ODESZŁY DO PRZESZŁOŚCI. POLECAM Z CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚCIA TEN GABINET, MONIKA GUSTAFSON TRONDHEIM

po długich i bezskutecznych poszukiwaniach wreszcie znalazłem lekarza który zasadniczo mi pomógł w nawracających depresjach i bólach głowy jakie mnie mordowały od wielu lat,Odstawił niepotrzebne leki dał mi kurację odtruwająca i zapisał zioła.Teraz funkcjonuję wspaniale. To lekaqrz naprawdę z Boąęj łaski!!!!!!!. JW

SUPER GOSC, A W DODATKU COOL AND TRENDY. ZNA SIE NA LECZENIU I MA SUKCESY. MNIE POMOGŁ BARDZO SZYBKO GDY MIAŁEM MNOSTWO ROZNYCH DOLEGLIWOSCI PO WYPADKU MOTOCYKLOWYM I WSTRZASIE MÓZGU.W TYM GABINECIE WARTO SIĘ LECZYC. MAREK NOWICKI TCZEW

Miałem bóle lędzwi i ścinało mnie z nóg. Było nie do życia i nic nie pomagało, Do toalety prowadziły mnie 2 osoby i częściej jezdziłem na wózku niz chodziłem. Dr Niznikiewicz serią zabiegów, lekami i własciwa rehabilitacją doprowadził mnie do zdrowia. Wróciłem do pracy i mój koszmar minął. Modlimy się za niego co niedzielę. A.Wodecki

W szybki i bardzo skuteczny sposób wyleczył moje zawroty i bóle głowy. Niznikiewicz to naprawdę świetny specjalista. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Krystyna Wielgosz Gdańsk

Chwała Bogu, że dzięki przypadkowej informacji trafiłam na tego lekarza. Moja mama choruje na parkinsonizm od kilku lat. Od roku objawy tak narosły, ze w kazdej czynnosci była zależna od opiekunki. Radziłam się wielu lekarz co robić ,ale mimo leczenia żadnego skutku nie było, Ostatnie miesiące były okropne, leżała, zanieczyszczała się ,pełna bólu i rozpaczy. Przyjechał syn z Anglii i na wózku zawieżliśmy mamę dr Niznikiewicza. Zasadniczo zmienił zazywane leki, i teraz po 3 miesiącach leczenia mama chodzi i sama się obsługuje w najprostszych speawach. Uważamy ze to cud i łaskę Boską nad nami i nad umiejętnościami i darem leczenia dr Niżnikiewicza. Joanna Kaczorowska Gdańsk

Od prawie roku tułałem się po różnych "specjalistach"od kregosłupa. Co inny lekarz czy rehabilitant, to nowa diagnoza od dyskopatii z propozycjami operacji, po lumbago na tle skłonnosci genetyczno.-rodzinnych. Dr4 Niznikieicz porządnie mnie zbadał i orzekł, że przyczyna le zapaleniu stawu krzyzowo biodrowego, Wreszcie zacżęto leczyc mnie na własciwą chorobę ,i skutek przyszedł nieoczekiwanie szybko. Mogę spoko0jnie chodzić, dzwignąć a nawet podbiec i to bez najmniejszego bólu. Tak ze złosci odwiedziłem kilku poprzednich konowałów co mnie leczyli we wte i we wte, i mówiąc kolokwialnie op....... ierdoliłem kazdego po kolei ,za stracony czas, kasę i nerwy. Polecam tego specjalistę neurologa Niznikiewicza, bo facet wie co robi ,i chyba robi to co lubi. Pozdrawiam Marek Cieślak Gdynia

Przez 2 lata chodziłam po róznych neurologach w Gdyni i bezskutecznie traciłam mnóstwo czasu i pieniędzy na leczenie bólów głowy. Dr Niznikiewicz znalazł sposob na moje dolegliwosci i teraz funkcjonuję zupełnie inaczej. Nie tylko, ze nic mnie nie boli, ale mogę po długim okresie czasu wrócić do pracy. Dla mnie to cudowny lekarz. Mariola Kazmierczak