dr n. med. Jan Niżnikiewicz

Neurolog

Czytając poniższe komentarze proszę zwrócić uwagę na fakt, iż większość opinii pochodzi od prywatnych pacjentów. Na mnie ten lekarz również robił dobre wrażenie do momentu kiedy podałam mu skierowanie na wizytę w ramach NFZ, wówczas podejście lekarza do mnie radykalnie się zmieniło i niestety zostałam odesłana z tzw kwitkiem. Nie polecam nikomu, kto chciałby skorzystać z refundowanej przez NFZ wizyty u Pana dr Niżnikiewicza.

Super lekarz i ma znakomote rezultaty. Mnie w 10 dni wyleczył z zawrotów główy. Polecam z całym przekonaniem.

Dr Niznikiewicz w listopadzie 2011 r. poswięcił mi niezwykle wazne 90 minut konkretnej rozmowy.Wiedziałem juz wczesniej, ze mam guza w mózgu ,i ze wszystkich sił usiłowałem obejść operację, bo obczytałęm się o straszliwych skutkach takich zabiegów . To była chyba najwazniejsza rozmowa w moim zyciu, bo w jej wyniku musiałem wszystko postawic na jedną kartę.Zrobiłem to dzięki spokojnemu tłumaczeniu doktora ,jego cierpliwym wyjasnianiu co to jest neuronawigacja neurochirurgiczna ,i jakie mam szanse ,nie tylko na przezycie, ale i na wyzdrowienie Ostatecznie za jego radą zdecydowałem się na zabieg operacyjny ufająć, ze dr Niznikiewicz ma w takich przypadkach wieloletnie doswiadczenie, charyzmę i wiedzę oraz rozeznanie rynku operatorów, co powinno razem wystarczyć abym mógł żyć na nowo. Obecnie jestem 2 miesiące po zabiegu w Berlinie, i w marcu wracam do pracy. Moje dzieci i żona modlą się za Dr Niznikiewicza ,między innymi o to, aby kiedys ,gdy nie daj Boze, znajdzie w podobnych cięzkich chwilach jak niedawno byłem ja, objawił mu się się inny lekarz, który wskaże mu równie trafną drogę postępowania jak On wskazał mnie. W takich przypadkach gdy gra się o wszystko jedyną prawdziwą rekomendacją jest wynik koncowy. Wdzięczny pacjent Blaszkowki Kamil i jego rodzina

Wyciągnął mnie z niedowładu i zaburzen mowy. Miałem ciężki udar mózgu i nie dawano mi szansy na normalne życie. Po roku leczenia u dr Niznikiewicza moje objawy stały się na tyle mniejsze, ze od stycznia 2012 r. ponownie podejmuję pracę w swoim zawodzie. Polecam tego lekarza, bo ma dar leczenia i potrafi natchnąć otuchą tych którym odebrano nadzieję. Marian Pawłowski

Dr Niznikiewicz wyciągnął mnie ze strasznego dołka, Dał mi zupełnie inne leki niż sugerowali psychiatrzy i psycholodzy i swoimi sugestiami pomógł mi rozwiązać problemy, które wcześniej wpędziły mnie w ciężką depresję. Wróciłem do pełnej równowagi , podjąłem pracę i mam radosne wrażenie ze rozpocząłem nowe życie Mariusz K.

REWELACJA!!! borykałem się z korzonkami od pół roku, zżarłem chyba wiadro różnych leków po ktorych mi wysiadły żołądek, jelita i wątroba a w krzyżu i pośladku ból był nie do zniasienia . Dr Niznikiewicz dał ćwiczenia i zupełnie inne leki po których wzięciu mwszystki8e objawy minęły w całośći. Okazało się, ze nie ma u mnie dysku, korzonków, ani nie potrzebuję operacji na kręgosłup, a to co mnie żąrło to było nierozpoznane wcześniej zapalenie stawow krzyżowo- biodrowych.POLECAM WSZYSTKIM, BO NA TEN ADRES TRAFIŁEM DZIEKI REKOMENDACJI MOICH POPRZEDNIKÓW W INTERNECIE

Borykałem się z depresją i lękami od roku. Chodziłem po róznych lekarzach, bałem coraz to nowe leki i nic w moim stanie zdrowia się nie zmieniało.Nie dawałem sobie rady w życiu ,i wszystko się waliło w gruzy,tak samo w domu, jak i w pracy, Szukałem pomocy bezskutecznie u psychiatrów ale dzięki temu portalowi i znalazłem ją u dr Niznikiewicza.Trzy miesiące leczenia w zupełnie inny sposób, i teraz jestem całkiem o.k. Rozpoczęłem nowe życie z nadzieją, ze jesli cos takiego kiedyś jeszcze raz się powtórzy,to wiem gdzie mam iść po pomoc. Z całego serca polecam tego lekarza, jego wnikliwość, staranność i rekomenduję rezultaty leczenia jakie chyba uzyskuje z boską pomocą. MT Gdynia, wdzięczny pacjent

Informacja dla internautów!!! Po leczeniu u dr Niznikiewicza i rehabilitacji moje wieloletnie problemy korzonkowe znikły. Co więcej widmo lecznia operacyjnego jakim mnie straszono od lat odszło w dal. Polecam lekarza i gabinet. Punktualnie, wyczerpująco,starannie. A co najwazniejsze wyniki leczenia tam są swietne. Gałkiewicz

Dr Niznikiewicz to n aprawdę bardzo dobry specjalista i to z bozej łaski. Męczyłam się latami z bólami głowy, leczono mnie bezskuteczniue a to na migrenę innym razem na nerwicę bez jakiejgokolwiek powodzenia. Z tego powodu straciłam pracę ,a ponadto wiele moich osobistych i życiowych spraw stawało się z racji stałych bólów głowy problemami nie do rozwiązania. Dr Niznikiewicz całkowicie zmienił moje leczenie i skutek przekroczył moje oczekiwania. Zaczęłąm noprmalnie funkcjonować, uzyskałam dobrze płatne zajęcie ,i moje życie ma teraz zupełnie inną jakość. Gorąco polecam tego specjalistę i żąłuję kilku straconych lat gdzie leczyłam sie u innych lekarzy

Przeszło przez 3 lata wmawiano mi w Słupsku, że mam stwardnienie roziane. Okazało się po kompleksowych badaniach jakie przerowadził u mnie dr Niznikiewicz, ze mam całkiem inną chorobę o nazwie syringomuelia. Objawy dały się opanować i odzyskałem wiarę w życie. To prawdziwy fachowiec i warto się u niego leczyć. Mariusz Podemski