lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Polecam ! bardzo dobrze i sumiennie opiekuje sie pacjentami :)

Polecam ! bardzo dobrze i sumiennie opiekuje sie pacjentami :)

bardzo dobry, miły, kompetentny lekarz. mój 4-letni synek miał drenaż uszu+rurki i wycinanie trzeciego migdałka. po zabiegu wszystko było ok, nie pojawiły się żadne nieprzyjemne dolegliwości pozabiegowe, które miały prawo wystąpić, serdecznie polecam :)

trafiłem do p.doktora z polecenia znajomych i po leczeniu syna bez namysłu polecam go innym; rzeczowy, miły i z "podejściem do dzieci" a z tym trzeba się urodzić. pozdrawiam i dziękuję

Witam serdecznie jestem mama 3,5 letniej wikusi ktora 4 kwietnia miala zabieg przeprowadzenia usuniecia trzeciego migdalka oraz zabieg uszu -niedosluch.Pan doktor Olijewski jest wspanialym laryngologiem przez caly ten trudny okres odpowiednio nas przeprowadzil Dokladnie tlumaczy przebieg leczenia postepowanie moja coreczka go bardzo lubi Uwazam ze jest to cudowny lekarz w tej dziedzinie Magdalena

Moje dziecko miało 6ego marca tego roku zabieg,chcielibyśmy podziękować Panu lekarzowi Olijewski za udaną operacje syna Kacperka bardzo miły pan doktor wytłumaczył nam wszystko jak będzie przebiegać operacja naprawdę człowieka podniósł na duchu jest bardzo kompetentnym doktorem z powołania G.J.Jędrzejewscy

Niestety nie mogliśmy czekać z dzieckiem na usunięcie migdałka na NFZ. Kosztowało nas to 2000 w Centrum Gizińskich. Wszystko dobrze, obsługa super, ale do dziś spłacamy kredyt :( taki jeden minus.

Witam, chciałabym się podzielić z Państwem moimi doświadczeniami z lek. med. Janem Olijewskim. Drodzy Państwo człowiek odwiedza wielu specjalistów, różne są odczucia po wizytach. Do doktora trafiliśmy z polecenia w celu przeprowadzenia zabiegu udrożnienia kanałów słuchowych, doktor na pierwszej wizycie od razu zdiagnozował inną przypadłość powodującą u mojego syna niedosłuch- zalecił usunięcie trzeciego migdałka. Zabieg uszu oraz migdałka został przeprowadzony na NFZ w Centrum Gizińscy w Bydgoszczy . Mega profesjonalnie, świetna Pani anestezjolog, wspaniała obsługa, a przede wszystkim specjalista, profesjonalista wspaniały lekarz i przesympatyczny człowiek dr Olijewski. Efekt zabiegu natychmiastowy. Wizyta kontrolna po zabiegu bardzo rzeczowa, konkretna z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości oraz mnóstwo porad jak postępować po zabiegu. O podejściu do dzieci, nie będę nic pisać bo to niepotrzebne, jeżeli dziecko samo pyta kiedy pojedziemy do Pana doktora i z uśmiechem na twarzy wchodzi do gabinetu a z jeszcze większym wychodzi z niego.
Najwyższa półka proszę Państwa.
Dziękujemy Panie Doktorze, to dla nas zaszczyt być Pana pacjentem. Mama Fabianka

Doktor Olijewski Bardzo dobry Laryngolog robił zabieg mojej córki Amelki wszystko wytłumaczy,odpowie na wszystkie pytania polecam.Miała robiony zabieg w Centrum Gizińskich bardzo dobra opieka super pielęgniarki z całego serca dziekujemy pozdrawiamy Bronikowscy z Nowego Dworu........

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za profesjonalną i konkretną opiekę. Polecam wszystkim rodzicom!!!

Rewelacyjny lekarz, ma doskonałe podejście do dzieci. Super specjalista, po przeprowadzonym przez niego zabiegu usunięcia migdałów dziecko nie miało żadnych powikłań i już na drugi dzień powiedziało, że "fajnie było u tego pana doktora". :-)