lekarz Jan Olijewski

Pediatra, Laryngolog dziecięcy

Doświadczony i kompetentny lekarz. W przypadku mojej córki zawsze trafnie stawiał diagnozę i dobierał odpowiednie leczenie. Ma świetne podejście do dzieci. Cieszę się, że jemu zaufałam.

Wreszcie znalazłam kogoś, kto pomógł mojemu dziecku. Przy blizszym kontakcie widać ,że ma wiedzę i doswiadczenie, Dziecko badał bardzo delikatnie. Jako konkretnego fachowca, polecam.

Wreszcie znalazłam kogoś, kto pomógł mojemu dziecku.
Przy blizszym kontakcie widać ,że ma wiedzę i doswiadczenie,
Dziecko badał bardzo delikatnie.
Jako konkretnego fachowca, polecam.

Odradzam, błędnie postawiona diagnoza, przypisane leczenie nieadekwatne do tego co jest dziecku, dziecko potraktowane przedmiotowo, lekarz nie słuchał co się do niego mówi, po prostu założył, ze dziecku dolega dana choroba i koniec. Dziecko miało być leczone metodą prób i błędów, lekarz nie potrafił udzielić wyczerpujacej odpowiedzi. Po tygodniu udało nam się dostać do innego laryngologa, który najpierw zlecił serie badań, przeanalizował informacje podane zarówno przez nas jak i dziecko i dopiero na tej podsatwie ustalił co dziecku dolega i zalecił odpowiednie leczenie.

Lekarz godny zaufania ,bardzo dobrze zajmuje się chorym dzieckiem

Lekarz godny zaufania ,bardzo dobrze zajmuje się chorym dzieckiem

Bardzo dobry, otwarty i kompetentny laryngolog dziecięcy. Nie stawia pochopnej diagnozy, nie obiecuje cudów. Rzeczowo, obrazowo i bardzo zrozumiale przedstawia swoją opinię. W stosunku do dzieci przesympatyczny. Jestem o p. Olijewskim jak najlepszego zdania