dr Jan Partyka

Świetny lekarz leczył moje dzieci od narodzin i teraz dzięki zdobytemu zaufaniu moje wnuki są pod doktora opieką gdyż zawsze stawiał trafną diagnozę i szybko wracały do zdrowia.

Dobry lekarz, ostrożny w dobieraniu leków, ale też gotowy do odpowiedzi na każde pytanie. Korzystam z jego usług od dziecka i czy to wizyta w przychodni, czy domowa - zawsze wszystko w porządku!

Leczę u niego córkę od 13 lat i synka od 8 ( wszystkie dzieci od malutkiego ). Doktor przyjemny i rodzinny. Najważniejsze, jak dla mnie to to, że antybiotyk stosuje tylko w ostateczności. Od 13 lat nigdy się na nim nie zawiodłam. Zawsze trafna diagnoza, gdy któreś z dzieci jest chore zawsze znajdzie czas by przyjść zdiagnozować do domu.Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry pediatra. Zawsze rozważny i uważny w podejmowaniu decyzji. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Jeśli jest potrzeba konsultacji z lekarzem specjalistą też nie ma problemu z wypisaniem skierowania. Antybiotyki przepisuje w ostateczności co dla jednych może być złe, a dla innych dobre. Dawki zawsze dobrze dobiera po wcześniejszym przeliczeniu. Ogólnie bardzo polecam, chociaż niechętnie bo i tak ciężko się do niego dostać...

lekarz ten za słabo się stara to prawda co ta pani pisze .mam podobne zdanie .szkoda ze tacy lekarze zamiast leczyć to pogarszają sprawę w ośrodkach ..dziecko miało 40......gorą .....a lekarz zapisał mi syrop i powiedział że dziecku nic nie jest nawet tnie wspomniał o czopkach przeciwbólowych a co do pero mówić o diagnozie .

Lekarz nic nie umie nic niewie nawet przyziębienia nie rozpozna.

Lekarz nic nie umie nic niewie nawet przyziębienia nie rozpozna.