lekarz Jan Pasierb

2,8
2,6
2,5
2,7

Trafiłam do niego z polecenia po wypadku samochodowym z bolacym kolanem. W miejscu w którym mieszkam nikt nie potrafił mnie zdiagnozować, chodziłam od lekarza do lekarza z marnym skutkiem. Doktor Pasierb bardzo szybko mnie zdiagnozował i skierował na zabieg, który przywrócił mi kolano do stanu sprzed wypadku. Jednak mimo profesjonalizmu i dużej wiedzy Pan Doktor jest bardzo nieuprzejmy, a nawet potrafi podnieść na pacjenta głos. Na moje pytania nie chciał odpowiadać, twierdził ze gdy pytam go o to co nie zostało mi powiedziane szybciej dotyczące postępowania w czasie rekonwalescencji to nie mam do niego szacunku marnując jego czas. Doprowadziło to do tego ze z kazda wizytą coraz bardziej bałam się odezwać, żeby Doktor nie odebrał tego co dla mnie ważne źle i nie podnosił na mnie głosu. Dodatkowo na poczekalni jednego dnia jest wiele pacjentów, a lekarza na jedną osobę poświęca bardzo mało czasu.

Pan Padierb leczy mnie już od jakiegoś czas, jak osoba o ogromnej wiedzy, zawsze robi wszystko aby pomóc pacjentowi. Dla mnie zrobił naprawdę dużo-dziękuję

Lekarz rzeczowy. U niego nie usłyszycie długotrwałych opowiadań. On działa- LECZY. Zrobił atroskopie kolana- jest super, jednak słabo tłumaczy co robić dalej. Panie doktorze nie wystarczy zrobić artro, trzeba jeszcze wytłumaczyć pacjentowi co dalej- wtedy będzie Pan idealnym ortopedą w regionie. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam. Zrobił co trzeba- to najważniejsze.

Pierwsza wizyta na NFZ trwała 2min po czym wyszedł do drugiego pacjenta w drugim pomieszczeniu. Powiedzial tylko ze zerwane wiezadla i artroskopia. Po 2 tyg umowilem sie do tego lekarza w Rudnej w szpitalu św rodziny - 50 zl zrobilo cuda bo nagle wszystko wytlumaczyl i podał termin zabiegu lecz kazał wczesniej dzwonic i potwierdzic. I tak dzwonilem przez ponad pół roku żeby w końcu usłyszeć że do końca roku nie ma szans na zabieg z powodu braku kasy. Odpuściłem tego gościa. Nieeeeeeeeeeeeeee polecam!!!!!!!!!!!

Podczas prywatnej wizyty 5minutowej ( koszt wynosił 100 zł ), Pan doktor powiedział że mogę przyjść za rok, to może mi zrobi operację na rzecz nie związaną z kontuzją.. a miałem problem zupełnie inny. Zdecydowanie nie polecam!

Miałem endoprotezę kolana,jest w tej chwili gorzej niż przed operacją ,choć minęło 2,5 miesiąca .Brak zainteresowanie chorym ,personel szpitalny w Rudnej ,można porównać do obozu karnego.Czas najwyższy aby się ktoś ty zainteresował,bo mieli dobrą opinie ale to już przeszłość.

Procedury ten lekarz ma jasne ,dzwoni się czy jest możliwość zabiegu w danym czasie .Miałam 3 artroskopie od ręki i dzięki temu w ogóle chodzę.Jaki nie ma już kasy to nie ma. Jedni mogą czekać inni nie ,a on musi decydować kto ważniejszy. Cieszę się ,że właśnie tak jest ,bo w naszym kraju każdy jest najważniejszy,najmądrzejszy i oczywiście natychmiast musi mieć co chce.Opanujmy się

Jedni mogą czekać inni nie ,a on musi decydować kto ważniejszy.

MOZE I JEST DOBRYM SPECJALISTA ALE LICZY SIĘ U PANA DOKTORA TYLKO KASA BYŁAM DWA RAZY NA WIZYCIE PRYWATNIE .DOSTALAM KARTECZKE JAKIE BADANIA MAM WYKONAC PRZED ZABIEGIEM KTÓRY MAIAŁ SIE ODBYC POD KONIEC CZERWCA I ZADZWONIC ABY POTWIERDZIC TERMIN . NA DZIEN DZISIEJSZY DZWONIŁAM 5 RAZY ABY NA KONIEC DOWIEDZIEC SIE ZEBYM ZAPOMNIAŁA O JAKIM KOLWIEK ZABIEGU PONIEWAZ NA DZIEN DZISIEJSZY NIE MA PIENIEDZY. WIĘC PO CO BYŁO MI DZWODZIC KAZAC PRZYJEZDZAC I JESZCZE WYDZWANIAC PRZECIEZ TO WSZYSTKO KOSZTUJE A PON DOKTOR NAWET NIE MA KASY FISKALNEJ .SZKODA TYLKO ZE MY BIEDNI LUDZIE MUSIMY JA MIEC ABY SIĘ LECZYC. NIIIIEEE POLECAM CHYBA ZE SIE WAM PRZELEWA !!!!!!!!!!

dwa razy musiałem iść na zabieg, najpierw stwierdził że łękotka jest przyczyną bólu w kolanie zrobił mi artroskopie i okazało sie że jest zerwane więzadło krzyżowe i trzeba było po kilku miesiącach zrobić jeszcze rekonstrukcje więzadła, gdyby dokładniej mnie zbadał za pierwszym razem to bym nie musiał dwa razy leżeć na stole operacyjnym, chociaż przyznam że teraz jest wszystko ok z kolanem

Byłem na wizycie,stwierdził że trzeba zrobić artroskopię ale nie wypisał skierowania tylko kazał dzwonić w wyznaczonym terminie czy jest miejsce po prostu widać ze chodzi o wyłudzanie dalej kasy od pacjenta i przedłużanie wszystkiego powinien wypisać skierowanie i porostu czekać na artroskopię nie polecam idzie gość na kasę i na ilość ,a nie jakość. Podobny przypadek jak opis poniżej- Taśmówka przed gabinetem ludzie nie dowierzali że tyle osób jednego dnia przyjmuje.