lekarz Jan Pasierb

2,7
2,5
2,5
2,6

Jeszcze nigdy nie widziałam żeby lekarz tak traktował pacjenta. Lekarz który na wizycie pooperacyjnej nie poświęci pacjentowi nawet sekundy uwagi. Orogancki człowiek, lekceważąco traktujący człowieka, z telefonem przy uchu przyjmujący pacjentów, najlepiej mu nie przeszkadzać jakimiś wizytami. Oby nigdy więcej...

Najwspanialszy lekarz, ktory zrobil mi rekonstrukcje wiezadla krzyzowego przedniego, uwolnil od codziennego bolu i pomogl wrocic do aktywnego trybu zycia. Przy tym, zawsze wszystko rzeczowo i uprzejmie tlumaczy - zawsze czulam sie zaopiekowana i traktowana z szacunkiem. Bylam u wielu lekarzy ortopedow z kontuzja w Warszawie i jakos nie czulam checi pomocy, a Panu Doktorowi od razu zaufalam i nie zaluje. Wspanialy lekarz i czlowiek!

Zdecydowanie nie polecam!!! Człowiek któremu zależy tylko na pieniądzach pacjenta, przyjdź zostaw kasę i narazie,tak wygląda traktowanie, Wiadomo jak to Oligarcha ...

Lekarz arogancki, lekceważąco odpowiada na pytania pomimo wizyty opłaconej. Po operacji stawu biodrowego nie raczył nawet wejść na salę gdzie leżałam. Nie poinformował mnie o przebiegu operacji, o rodzaju protezy, ani o tym, że wychodzę z noga dłuższa o 2.5 cm od zdrowej kończyny. Na prywatnej wizycie po 2-ch miesiącach nie zainteresował się moim ogromnym bólem biodra. Nie zlecił żadnych badań. Do dziś (minęło już 1.5 roku) leczę się w innym mieście za duże pieniądze i z trudem i bólem się poruszam. Omijajcie tego lekarza. Bez empatii i zainteresowania chorym. Liczy się kasa!!!!

Trafiłam do niego z polecenia po wypadku samochodowym z bolacym kolanem. W miejscu w którym mieszkam nikt nie potrafił mnie zdiagnozować, chodziłam od lekarza do lekarza z marnym skutkiem. Doktor Pasierb bardzo szybko mnie zdiagnozował i skierował na zabieg, który przywrócił mi kolano do stanu sprzed wypadku. Jednak mimo profesjonalizmu i dużej wiedzy Pan Doktor jest bardzo nieuprzejmy, a nawet potrafi podnieść na pacjenta głos. Na moje pytania nie chciał odpowiadać, twierdził ze gdy pytam go o to co nie zostało mi powiedziane szybciej dotyczące postępowania w czasie rekonwalescencji to nie mam do niego szacunku marnując jego czas. Doprowadziło to do tego ze z kazda wizytą coraz bardziej bałam się odezwać, żeby Doktor nie odebrał tego co dla mnie ważne źle i nie podnosił na mnie głosu. Dodatkowo na poczekalni jednego dnia jest wiele pacjentów, a lekarza na jedną osobę poświęca bardzo mało czasu.

Pan Padierb leczy mnie już od jakiegoś czas, jak osoba o ogromnej wiedzy, zawsze robi wszystko aby pomóc pacjentowi. Dla mnie zrobił naprawdę dużo-dziękuję

Miałem endoprotezę kolana,jest w tej chwili gorzej niż przed operacją ,choć minęło 2,5 miesiąca .Brak zainteresowanie chorym ,personel szpitalny w Rudnej ,można porównać do obozu karnego.Czas najwyższy aby się ktoś ty zainteresował,bo mieli dobrą opinie ale to już przeszłość.

Podczas prywatnej wizyty 5minutowej ( koszt wynosił 100 zł ), Pan doktor powiedział że mogę przyjść za rok, to może mi zrobi operację na rzecz nie związaną z kontuzją.. a miałem problem zupełnie inny. Zdecydowanie nie polecam!

Pierwsza wizyta na NFZ trwała 2min po czym wyszedł do drugiego pacjenta w drugim pomieszczeniu. Powiedzial tylko ze zerwane wiezadla i artroskopia. Po 2 tyg umowilem sie do tego lekarza w Rudnej w szpitalu św rodziny - 50 zl zrobilo cuda bo nagle wszystko wytlumaczyl i podał termin zabiegu lecz kazał wczesniej dzwonic i potwierdzic. I tak dzwonilem przez ponad pół roku żeby w końcu usłyszeć że do końca roku nie ma szans na zabieg z powodu braku kasy. Odpuściłem tego gościa. Nieeeeeeeeeeeeeee polecam!!!!!!!!!!!

Lekarz rzeczowy. U niego nie usłyszycie długotrwałych opowiadań. On działa- LECZY. Zrobił atroskopie kolana- jest super, jednak słabo tłumaczy co robić dalej. Panie doktorze nie wystarczy zrobić artro, trzeba jeszcze wytłumaczyć pacjentowi co dalej- wtedy będzie Pan idealnym ortopedą w regionie. Pozdrawiam i zdecydowanie polecam. Zrobił co trzeba- to najważniejsze.