dr n. med. Jan Pedowski

Dwie operacje - pierwsza w 2006, druga niedawno. Obym zawsze trafiał na takich lekarzy, gdy będę potrzebował pomocy.

to człowiek który zrobił z mojej mamy kalekę obiecał że zostawi choć korzeń tarczycy a usunął wszystko dzięki czemu moje mama do końca życia jest na lekach mało tego wszystkie choroby ą dla niej zagrożenie. ludzie uwarzajcie

Byłam operowana 4 lata temu.Ponieważ operację miałam 3 miesiące po wizycie odpowiednio się przygotowałam. Wszystko przebiegło bez jakichkolwiek problemów. Lekarz miły, uprzejmy. Brakowało mi tylko większego doinformowania po operacji czy wszystko było o.k. Personel na oddziale też bardzo w porządku. Panie pielęgniarki często uczynnie kontrolowały nasz stan zdrowia.Ja z czystym sumieniem polecam dr Pedowskiego tak jak mnie go polecił inny zadowolony pacjent.

W przeciągu 2 tygodni miałem 2 operacje na trzustkę torbiele na trzustce dwunastnice krwiaki na narządach wewnętrznych informowano mnie iż czeka mnie długa dieta mogę dostać cukrzycy. jestem2 lata po operacjach o diecie już dawno nie pamiętam a wyniki mi wychodzą badań rewelacyjnie. Doktor J. Pedowski jest wyśmienitym chirurgiem

Facet powinien byc pozbawiony wykonywania zawodu, wiedziałam to już rok temu ale dziś przeczytałam że w sprawie przeciwko niemu zapadł wyrok skazujący w kieleckim sądzie, dlatego postanowiłam napisać te parę słów,jeśli zabieg się uda wszystko bedzie ok, jesli nie to ten człowiek nie będzie was próbował ratować w najmniejszym stopniu bo tego po prostu nie potrafi i jego sumienie tego nie ogarnia, WYSTRZEGAJCIE SIĘ TEGO BARBARZYŃCY !!!

Wspaniały lekarz. Jestem mile zaskoczona. Pan Jan jest bardzo uprzejmy i świetnie zna się na tym co robi.

Bardzo dobry lekarz, człowiek i przełożony.

Bardzo dobry lekarz, człowiek i przełożony.

Mam 23lata,wtrafiłam na oddział chirurgii-ogólnej dnia 28.11.2011.w szpitalu Iłży .Operował mnie pan ord.dr Jan Pedowski i ekipa lekarzy.Które to ja życie zawdzięczam drJanowi Pedowskiemu,po prostu ma pan złote ręce które leczą a z resztą wyleczył mnie pan ordynator z tego że nie musze brać leków na astme bo po prostu było błędem że mnie leczyli w innej przychodni na astme .Zawdzięczam też życie tak przecudownemu personelowi medycznemu.

Zdecydowanie odradzam oddawanie swojego zdrowia i życia w ręce tego "lekarza" ! Dowód to mam nadzieję już niedługo wyrok skazujący w sprawie przeciwko temu panu!

Bylam operowana w 2007 roku, dr Pedowski usunal mi tarczyce (carcinoma papilare), operacja przebiegla bez powiklan, lekarze w SCO w Kielcach gdzie lecze sie pooperacyjnie chwalili dr Pedowskiego za DOKLADNIE wykonana operacje (nie pozostawil fragmentow tarczycy i nie bylo powiklan). Potwierdzam opinie innych pacjentow o bardzo milej, niemal rodzinnej atmosferze na oddziale, CALY personel jest bardzo mily, sam doktor Pedowski jest osoba z powolaniem, slucha pacjenta i stara sie pomoc. W zadnym wypadku nie kieruje sie zyskiem, to prawdziwy "rodzynek" w dzisiejszych czasach, lekarz ktory swoj zawod wykonuje z wytrwaloscia, zrozumieniem i POWOLANIEM! Oraz z usmiechem mimo zmeczenia (operuje codziennie kilka godzin)!Bardzo duzy plus dla tego doktora i serdeczne podziekowania dla niego i calego personelu. Joanna Wachowicz