dr n. med. Jan Pedowski

Minęło 5 lat, wszystko jest OK. Z mojej wiedzy po latach, lekarz dokonał najlepszego wyboru sposobu operacji.

ze wszech miar polecam. Pan doktor jest b. miłym i serdecznym człowiekiem. B. dobrym chirurgiem, który operował mnie na tarczycę w 2004 r., a obecnie na żylaki syna. W szpitalu porządek, wszyscy wiedzą co mają robić. Pan doktor wraca uśmiechnięty z operacji niezauważony. Nikt nie czuje ogromnego dystansu pacjent-doktor. Podaje w sposób wystarczający informacje, jakie są niezbędne w szpiatlu. Rzeczowy, miły, pracowity, uśmiechnięty. to jest lekarz który wprowadza b. miła atmosferę na oddziale, wszyscy są uśmiechnięci tak jak On (lekarze, pielęgniarki, personel pomocniczy no i w końcu pacjenci). Jego dewizą jest, że nie bierze żadnych pieniędzy i sława Jego kwitnie.

zrobił kardynalny błąd w mojej diagnozie,leczeniu i zabiegu. Odradzam

zrobił kardynalny błąd w mojej diagnozie,leczeniu i zabiegu. Odradzam

wystrzegacie sie tego człowieka- mial byc zwykly zabieg po ktorym miałam wyjsc po czterech dniach jednak skonczyło sie to ponowną operacją ponieważ pierwsza zostala zle wykonana

potrafi fachowo podejść do człowieka i schorzenia

potrafi fachowo podejść do człowieka i schorzenia

O mały włos nie uśmiercił mojego Ojca!

O mały włos nie uśmiercił mojego Ojca!

Profesjonalista gorąco polecam każdy pacjent jest najważniejszy niezależnie od statusu i pozycji społecznej jaką zajmuję.

Byłam operowana przez dr Jana Pedowskiego jest on świetny lekarzem polecam każdemu.

Byłam operowana przez dok.J. Pedowskiego w lipcu tego roku. Moja ogólna ocena opieki pana doktora i jego załogi jest bardzo dobra.

Byłam operowana przez dr Jana Pedowskiego i uważam że to nie tylko świetny chirurg,ale również bardzo miły i sympatyczny człowiek ;D