dr n. med. Jan Plaza

Urolog

Nie straszy,nie podejmuje pochopnych decyzji,zawsze dostępny pod telefonem. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami. Szczerze polecam Grzegorz

Szczerze polecam
Grzegorz

Mam mieszane odczucia odnośnie tego lekarza. Na pewno bardzo długo się czeka na wizytę w mało komfortowych warunkach. Co do samego lekarza przeprowadził leczenie które dało średnie skutki jednak i tak zrobił więcej niż inni bo wyniki się poprawiły jednak i tak były sporo poniżej normy. Byłem u niego raczej z nietypową chorobą bo z bezpłodnością męską a w tym kraju nikt nie wie jak to leczyć!! ogólnie moge lekarza ocenić na 3 z powodu jego bardzo kiepskiej organizacji pracy

pAN dOKTOR OD KILKU LAT NIE PRACUJE W GLIWICACH.ZA WIZYTĘ BIRZE 70ZL

pAN dOKTOR OD KILKU LAT NIE PRACUJE W GLIWICACH.ZA WIZYTĘ BIRZE 70ZL

pan doktor robił mi zabieg w gliwicach na żylaki powrózka nasiennego. gdy przyszło do ściągnięcia szwów to rana sie rozlazła, miałem dziure w brzuchu. źle zeszyte, mam ogromną blizne, a jeżeli chodzi o żylaki to przeszedłem drugi zabieg bo ten okazał sie spartaczony.

Witam, Na początku chciałem zaznaczyć, że nie oceniam lekarza pod względem fachowości, gdyż się z panem doktorem nie widziałem. Zasugerowałem się dużą ilością pozytywnych komentarzy i to był błąd. Pan doktor kompletnie nie szanuje cudzego czasu ani pieniędzy. Początkowo moje telefony były zbywane ... " proszę zadzwonić jutro". Drugi raz podobna sytuacja. Gdy już nadszedł dzień wizyty pan doktor po moim telefonie stwierdził, iż nie ma jeszcze rozplanowanego dnia i nie wie kiedy mam przyjechać, także proszę zadzwonić za jakiś czas... Po moich namowach w końcu udało się dojść do ...

Witam,

Na początku chciałem zaznaczyć, że nie oceniam lekarza pod względem fachowości, gdyż się z panem doktorem nie widziałem. Zasugerowałem się dużą ilością pozytywnych komentarzy i to był błąd. Pan doktor kompletnie nie szanuje cudzego czasu ani pieniędzy. Początkowo moje telefony były zbywane ... " proszę zadzwonić jutro". Drugi raz podobna sytuacja. Gdy już nadszedł dzień wizyty pan doktor po moim telefonie stwierdził, iż nie ma jeszcze rozplanowanego dnia i nie wie kiedy mam przyjechać, także proszę zadzwonić za jakiś czas... Po moich namowach w końcu udało się dojść do ładu i umówiliśmy wizytę. Tak więc wsiadam w auto i jadę 35 km pod gabinet lekarza. Po 40 minutach czekania dzwonię... Lekarz niestety nie miał czasu, gdyż był na bloku operacyjnym i nie przyszedł na umówione spotkanie, tak więc wsiadłem w auto i wróciłem 35 km do domu. Jeśli szanujecie swój czas i pieniądze to radzę poszukać innego fachowca. Ten pan Waszego czasu z pewnością nie będzie szanował.

wg mnie to dobry rzeczowy lekarz nie wiem jak reszta opini ale ja jestem zadowolony

wg mnie to dobry rzeczowy lekarz
nie wiem jak reszta opini ale ja jestem zadowolony

W sumie oceniam doktora pozytywnie chociaż nie wyleczył mnie do końca bo moje dolegliwości ciągle wracają i skończyło się na zdaniu którego bardzo nie lubie u lekarzy "pan to już chyba tak ma". Na plus na pewno czas poświecony pacjentowi, dość dokładne przebadanie, usg za grosze bo 20zł. Swoją drogą przy każdej wizycie doktor naciąga na kolejne badanie usg chociaż nie sądze żeby przez dwa tygodnie moje ciało się jakoś zmieniło :) Wypytuje dość dokładnie o objawy i dość szczegółowo opowiada o leczeniu. Wszystko niby ok ale jednak ciągle nie ...

Wypytuje dość dokładnie o objawy i dość szczegółowo opowiada o leczeniu. Wszystko niby ok ale jednak ciągle nie czuje sie w pełni zdrowym i lecze sie objawowo a przyczyny schorzenia nie ustalono...
Aha i minusem jest troche brak organizacji, umawia zbyt dużo osób na jedno popołudnie, wszystkich na jedną godzinę i nie raz zdarzało się że czekałem półtorej godziny w kolejce w ciasnym przedpokoju.

bardzo dobry lekarz polecam obecnie pracuje w szpitalu w tarnowskich górach jest ordynatorem urologi

Znakomity specjalista i człowiek. Lekarz z powołania. Inteligentny, wesoły, bardzo kulturalny. Podejscie do pacjenta znakomite. Stanisław Sułek

Stanisław Sułek

To prawda że pracuje troche jak Zosia Samosia ale to ma dobre strony. Zdecydowanie polecam!