dr n. med. Jan Purtak

1,9
2,1
1,9

Normalnie nie zamieszczam opinii - ale z ciekawości sprawdziłem opinie lekarza - i się zdziwiłem. Mam zupełnie inny stosunek do lekarza który wykonał u mnie zabieg usunięcia tłuszczaka niż powyżej komentujący. Bardzo uprzejmy i z poczuciem humoru. Dlatego postanowiłem ocenić go - pierwszy raz w moim życiu oceniam jakiegoś lekarza. Na umówienie zabiegu pojawiłem się z małym dzieckiem - nie było to dla niego problemem. Dziś usunął u mnie tłuszczaka - szybko, sprawnie, bez bólu. Czyli tak jak powinno zostać to wykonane. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

gosciu chyba pomylil zawody - w enel medzie spoznilem sie 4min, mial jeszcze 11min zeby zobaczyc szwy po operacji - odmowil przyjecia, wydarl sie na recepcje a mnie wygonil z pokoju. zenada.

Czytałam inne opinie i byłam trochę przestraszona. Teraz wiem, że nie było potrzeby. Doktor wykonał zabieg delikatnie, cały czas żartował. Ma dystans do siebie. Polecam!

Strata czasu. Nie zrobił nic. Nie zbadał, nie zajrzał w dokumentacje nic nie wyjaśnił. Poszedłem do niego w celu ustalenia czy juz mogę ćwiczyć po operacji, a przede wszystkim czy wszystko jest Ok po 10 tygodniach od operacji. Nawet nie spojrzał na miejsce po operacji.

Bardzo byłam rozczarowana wizytą. Lekarz nie zrobił wywiadu, nic nie wyjaśnił, nie zbadał mnie. Wizyta trwała 5 minut, kosztowała 180 pln i skończyła się zaleceniem żebym...poszła do innej przychodni. Nie polecam.

Zdecydowanie odradzam. Chamstwo i prostactwo z jakim się nigdy nie spotkałem. Lekarz umówił mnie na zabieg, w dniu zabiegu stwierdził że on nie zdarzy usunąć wszystkich znamion tylko połowę. Bezczelny. Żadnych zaleceń. Musiałem ciągnąć go za język żeby czegoś się dowiedzieć. Dramat. Nie wspomnę że zabieg kosztował mnie ponad 400zl. Po zabiegu Wyglądałem jak świnia z rzeźni. Cała głowa zakrwawiona. W dodatku kazał mi po tygodniu jechać zdjąć szwy, okazało się że po tym zabiegu szwy ściąga się po 2 tygodniach. Straciłem tylko czas na kolejną wizytę. Lekarz przyjmuje na Targówku w EnelMed.

Chamski lekarz. Wizyta trwała 4 minuty, mimo tego zdążył na mnie nakrzyczeć, że nie zrobi mi badania, bo nie ma na to czasu. Nieporozumienie, odradzam.

Dr. Purtak to najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Podczas laparoskopi woreczka żółciowego chirurg przeciol główny przewód żółciowy. Przez 5 dni leżałam z wyciekiem żółci z krwią przez dren, około 1L dziennie, i nie miał odwagi powiedzieć mi, że coś poszło źle. Za kilka dni podjął się operacji z ordynatorem oddziału chirurgia w Miedzylesiu (chyba dr. KOSTECKI) i niestety nic nie naprawili, tylko mnie porozcinali i zaszyli z powrotem. Po 6 h operacji nie wzięli mnie nawet na salę pooperacyjną, tylko na zwykłą salę. Najgorsze było to, że utrudniali przewiezienie mnie do innego szpitala, bo chcieli jeszcze raz mnie ciąć i "naprawiać". Na szczęście za wsparciem rodziny udało się zawieźć mnie na Banacha i tam operację naprawczą zespolenia dróg żółciowych wykonał mi profesor Krawczyk, któremu zawdzięczam życie.

Odradzam lekarza. Gdybym dalej korzystała z jego porad możliwe, że bym już nie żyła. Zalecił metodę leczenia, która jak usłyszał inny lekarz to dosłowne złapał się za głowę. Guza nawet nie dotknął. Wizyta trwała 4 minuty- 140 zł

odwiedziłem pana doktora z nie do końca zidentyfikowanym przeze mnie uczuciem na granicy mięśnia piersiowego a dołem pachowym. doktor wypisał skierowanie na usg, natomiast nie zniżył się do tego aby mnie dotknąć, dokładnie zlokalizować miejsce. wizyta trwała 1 minutę, kosztowała 120 pln. Uprzejmy, ale nie dostrzegłem zaangażowania.