lekarz Jan Pyrkosz

Lekarz rodzinny

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Bardzo jestem szczęśliwa , że trafiłam pod jego opiekę i dziękuję mu za wszystko co dla mnie robi .

Rewelacyjny lekarz z duszą, bardzo dużą wiedzą i stoickim spokojem. Bada dokładnie i wielopoziomowo, nie popędza pacjentów, są oni zapisani na konkretną godzinę, więc nie ma długiego czekania. Bardzo sympatyczny, profesjonalny i szczery. Pozdrawiam Pana Doktora !

Wspaniały, doskonały lekarz! Doskonały diagnosta, wspaniale prowadzi proces leczenia. Naprawdę godny polecenia.