lekarz Jan Rachwalski

Ortopeda, Rehabilitant, Traumatolog

2,2

Nie polecam tego specjalistę. Wizyta na NFZ w Łobzie, szkoda skierowania. Rozgoryczenie i żal, że lekarz może potraktować tak pacjenta. Byłam z bolącym śródstopiem, praktycznie nie mogę chodzić. Wizyta ekspresowa, pan doktor nawet chyba dobrze nie popatrzył na moje stopy (wszyscy lekarze widzą złe ustawienie przodostopia), nie zbadał,

Lekarz tragedia. Nie wiem jakie jest zainteresowanie pacjentem prywatnie, ale na NFZ zero empatii, zero profesjonalizmu, arogancja i ignorancja. Niechęć wyczuwa się już od wejścia do gabinetu. Lekarz nie odczytał prawidłowo RTG. Złamanie żebra... pan nie zauważył. W Szczecinie dostrzegli. Magia?! Szkoda czasu i nerwów na wizytę. Powiem szczerze i dobitnie. Mam nadzieję, że pan doktor przeczyta i wyciągnie wnioski... więcej uwagi, zrozumienia i opieki odnalazłam u weterynarza mojego psa.

więcej uwagi, zrozumienia i opieki odnalazłam u weterynarza mojego psa.

Mam nadzieję że wreszcie ktoś ogarnie tą niby rehabilitację bo syf i patologia.lekarz ordynator do 14 a później prywatnie kasę zbija a ludzie na odziale umierają taka rehabilitację mają w Gryficach

Bardzo mi przykro, ale nie moge nic dobrego o tym człowieku powiedzieć. Jedynie to, ze bardzo jest sam z siebie dumny i zadowolony.

polecam tego lekarza jest bardzo przyjemny a zarazem wszystko bardzo tłumaczy ja byłam ze swoim dzidziusiem i ma podejście nawet do tak małego człowieczka.