Jan Romanowski

Okulista

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Opryskliwy, chamski, arogancki i niekompetetny. Wizyta trwala niecałe 10 min łącznie z wypełnieniem papierków. Już na samym początku powiedział, że nie wystawi recepty, bo nie mam przy sobie pełnej historii choroby!! Z czystym sercem odradzam tego lekarza.

Duży zawód. Lekarz nieuprzejmy, wręcz arogancki, bez empatii, przewrażliwiony na swoim punkcie. Na pytania odsyła do Internetu lub innego lekarza. Szkoda, bo czekałam 3 miesiące. Nie polecam. :(

Lekarz tragedia, nigdy jeszcze nie byłam u tak nie uprzejmego lekarza. Jest opryskliwy, niepotrafi nic wytłumaczyc. Ogólnie nie polecam. P.S. Prosiłam o dobranie mocy do okularów dwa razy!!! nigdy nie było dabrze.

P.S. Prosiłam o dobranie mocy do okularów dwa razy!!! nigdy nie było dabrze.