1,6
1,9
1,4
1,7
1,6

Według mnie ten lekarz nie jest kompetentny do wykonywania zawodu. Według mnie zdejmowania stanika nie ma nic do rzeczy z higieną pracy . Badanie piersi nie ma nic wspólnego z wydawaniem zaświadczenia czy jesteś zdolny do pracy. Ślini się na każde kobiece piersi .

niedługo się do niego wybieram - z mężem , nie m zamiaru ściągać stanika , uwale gościa , a jak tylko coś powie , pozwę do sądu , koniec już z tym zbokiem

Moim zdaniem to kompetencje tego lekarza mijają się u uprawnieniami lekarza medycyny pracy.Zdejmowanie stanika przy badaniu płuc bez badania piersi trąci molestowaniem kobiety ciężki dyszący oddech tego pana też mówi wiele za siebie.Uważam że taki człowiek nie powinin wykonywać tego zawodu kobiety wychodzą zniesmaczone a nawet mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością poniżone

Ten Pan nie nadaje się nawet na weterynarza. Porażka na całej linii. Podejście do pacjenta żadne. Jest arogancki i bezczelny. A jego odzywki do pacjentów nie do przyjęcia.

nie potrafi mi okreslic mego stanu gotowsci do wykonywania zawodu:(

nie potrafi mi okreslic mego stanu gotowsci do wykonywania zawodu:(

Nie wiem, że ten zboczeniec jeszcze przyjmuje... Nikomu nie polecam.

Nie wiem, że ten zboczeniec jeszcze przyjmuje... Nikomu nie polecam.

Pan doktor łamie jedną ( przynajmniej o tej jednej mi wiadomo )z zasad karty praw pacjenta, otóż nie umie poszanować intymności i godności pacjenta. Badanie stetoskopem musi !! odbyc sie bez stanika ( i nie mowimy tu nawet o żadnym badaniu piersi, co i tak nie lezy w kompetencji lekarza medycyny pracy), mimo sprzeciwu pacjentki, grozi sondem, jest chamski. Wszystkie panie czuja dyskomfort u tego pana. Jest on żałosny i dopuszcza się nadużyć lekarkich. Ktoś w koncu powinien coś z tym zrobić.

Ja również byłam u tego Pana na wizycie już nie jeden raz. Zawsze trzeba ściągać stanik,a kiedy zwróci mu się uwagę, odmawia udzielenia badan. Uważam że to oglądanie --> badanie piersi nie jest w zakresie jego kompetencji. Będę pisać skargę do Izby Lekarskiej. Chętnych proszę o przyłączenie się. Im więcej skarg tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś zajmie się tym panem.

Pan Rusin to zboczeniec moim zdaniem... po wizycie u niego poczułam się bardzo urażona! w ogóle to mogłabym go posądzic o molestowanie :/ on jest obrzydliwy i ten jego wzrok ehhh... A tak a'propo to wie ktoś może w jakie dni i o której przyjmuje lekarz medycyny pracy doktor MAZUR??? proszę o szybką odpowiedź jeśli wiecie. dzięki

LEKARZ KTÓRY KAŻE ROZBIERAĆ SIĘ CAŁKOWICIE PO TO ABY POPATRZEĆ NA KOBIECE PIERSI I OCENIĆ DZIĘKI TEMU CZY JEST ZDOLNA DO PRACY MINĄŁ SIĘ CHYBA Z POWOŁANIEM... POWINIEN ZOSTAĆ ALFONSEM!!!