dr n. med. Jan Rykała

Chirurg plastyczny

2 grudnia mialam zabieg blefoplastyke powiek,jestem bardzo zadowolona zabiegu . Zabieg byl bezbolesny jak i po zabiegu żadnej komplikacji oraz żadnych siniaków nie było. Polecam doktora z całego serca i cieszę się że mimo 5 lat szukałam, do którego doktora się wybiorę, wybrałam Pana doktora. Jestem nareszcie szczęśliwa .

2 grudnia mialam zabieg blefoplastyke powiek,jestem bardzo zadowolona zabiegu .
Jestem nareszcie szczęśliwa .

Miesiąc temu miałam u doktora J.Rykały powiększane piersi, już teraz mogę powiedzieć, że jest super, żeby nie powiedzieć bosko ;) opieka i podejście do pacjenta rewelacyjne. Ja po zabiegu jestem w siódmym niebie. Środki przeciwbólowe brałam tylko przez 3 dni. Polecam no i dla tych co się wahają - dziewczyny szkoda czasu, zróbcie to o czym marzycie. pacjentka z 16 sierpnia ;)

Pan doktor operował uszy mojej 10-letniej córce. To był bardzo duży stres dla mojego dziecka, ale dr Rykała nawiązał z małą pacjentką świetny kontakt dzięki temu dziecko mniej się stresowało. Operacja się udała, córeczka nie ma już kompleksu, który towarzyszył jej od najmłodszych lat. Obie jesteśmy bardzo zadowolone. Dziękujemy.

W styczniu doktor Rykała robił mi korektę nosa. Nos był garbaty z krzywą przegrodą. Teraz mijają 4 miesiące od operacji, mam zgrabny, proporcjonalny nosek i co również istotne żadnych problemów z oddychaniem, a to było moją zmorą przez lata. Polecam pana doktora

Lekarz przeprowadzał u mnie korekcję dolnych powiek. Przed operacją wyglądały fatalnie - zmarszczki i worki. Teraz po operacji twarz wygląda świetnie, a ja czuje się młodo i atrakcyjnie. Polecam doktora Rykałę.

Pan Doktor operował mi brzuch. Efekt fantastyczny!

Pan Doktor operował mi brzuch. Efekt fantastyczny!

Dr Rykała odmienił moje życie. Miałam małe piersi i dodatkowo po dwóch porodach bardzo mi zwiotczały, nie mogłam sobie z tym problemem poradzić, nie mogłam normalnie żyć. Używałam staników z wkładkami, straszna niewygoda. Krępowałam się rozebrać przed mężem. Miałam dwie operacje. Pierwszą było podniesienie piersi, a później powiększenie piersi protezami okrągłymi 335. Teraz czuję sie świetnie, żyję normalnie, zakładam obcisłe bluzki,czuję się piękną kobietą. Cieszę się że zdecydowałam sie na te operacje bo wyzbyłam sie kompleksów, które odbierały mi pewność siebie, dobre samopoczucie. Doktor Rykała dał mi nowy wygląd piersi co daje mi możliwość normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam. Pozdrawiam Agnieszka B

W klinice na Aleksandrowskiej miałam operację brzydkiego brzucha. Jestem po dwóch porodach i poza nadmiarem tłuszczu miałam także za dużo rozciągniętej skóry. Operował mnie dr Rykała z jeszcze drugim chirurgiem plastykiem. W trakcie zabiegu spałam. Po operacji spędziłam jedną dobę w klinice. Ból mały. Potem bolało jeszcze mniej, choć przez trzy dni brałem leki przeciwbólowe. Dziś mogę powiedzieć, że brzuch wygląda bardzo ładnie. Jestem bardzo zadowolona, bo poza gładkim brzuchem mam węższą talię. Gorąco polecam!!!!! Szkoda że nie zdecydowałam się na operację wcześniej. Dziękuję Agnieszka D.

Zoperował mi powieki dolne w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nieboleny. Super kontakt. Wszystko wyjaśnił przed zabiegiem. Lubie konkretnych facetów. Dziękuję Panie Doktorze!!!!! Gorąco polecam! Edyta.

w listopadzie 2010 pan doktor Rykała operował mi skrzywiony nos i przegrodę. Operacja była w znieczuleniu ogólnym. Po operacji czułam się dobrze, nos mnie nie bolał. Trochę niewygodny gips musiałam nosić przez 7 dni, ale da się wytrzymać. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do kliniki na aleksandrowskiej. Nosek wyszedł super, jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.