dr n. med. Jan Rykała

Chirurg plastyczny

Miesiąc temu miałam u doktora J.Rykały powiększane piersi, już teraz mogę powiedzieć, że jest super, żeby nie powiedzieć bosko ;) opieka i podejście do pacjenta rewelacyjne. Ja po zabiegu jestem w siódmym niebie. Środki przeciwbólowe brałam tylko przez 3 dni. Polecam no i dla tych co się wahają - dziewczyny szkoda czasu, zróbcie to o czym marzycie. pacjentka z 16 sierpnia ;)

Pan doktor operował uszy mojej 10-letniej córce. To był bardzo duży stres dla mojego dziecka, ale dr Rykała nawiązał z małą pacjentką świetny kontakt dzięki temu dziecko mniej się stresowało. Operacja się udała, córeczka nie ma już kompleksu, który towarzyszył jej od najmłodszych lat. Obie jesteśmy bardzo zadowolone. Dziękujemy.

W styczniu doktor Rykała robił mi korektę nosa. Nos był garbaty z krzywą przegrodą. Teraz mijają 4 miesiące od operacji, mam zgrabny, proporcjonalny nosek i co również istotne żadnych problemów z oddychaniem, a to było moją zmorą przez lata. Polecam pana doktora

Lekarz przeprowadzał u mnie korekcję dolnych powiek. Przed operacją wyglądały fatalnie - zmarszczki i worki. Teraz po operacji twarz wygląda świetnie, a ja czuje się młodo i atrakcyjnie. Polecam doktora Rykałę.

Pan Doktor operował mi brzuch. Efekt fantastyczny!

Pan Doktor operował mi brzuch. Efekt fantastyczny!

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Łódź"?

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Ryszard Bratoś

Chirurg plastyczny
Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Tatrzańska 112
93-208 Łódź