lekarz Jan Ścigalski

Neurolog

Bardzo uprzejmy,konkretny lekarz.Dobry kontakt z pacjentem .Udziela rzeczowych odpowiedzi na pytania pacjenta

Niestety pan doktor zasłużył na bardzo złą opinię, głównie przez podejście do pacjenta. Rozmowa w trzeciej osobie - jakie bierze leki, na co choruje, czy leżała w szpitalu, niech się przejdzie jest niedopuszczalna. Nie jestem procedurą medyczną ani przedmiotem tylko równym panu doktorowi człowiekiem (kobietą + 60) i słowo "pani" na końcu polecenia bardzo by pomogło. Przypomniał mi się film "Pora umierać" z D. Szaflarską, która po poleceniu lekarki "niech się rozbierze" powiedziała "niech się w .... pocałuje. Co do kwestii leczenia niewiele mogę powiedzieć bo była to moja pierwsza (i ostatnia) wizyta u pana doktora.

Wspaniały lekarz, bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta.. Lekarz z powołania,bardzo miły, wzbudzający zaufanie, a to najważniejsze jest dla pacjenta. Polecam.

Po pierwszej wizycie, godny polecenia. Poświęcił mi dużo czasu Napewno będę kontynuować leczenie u doktora.

Po pierwszej wizycie, godny polecenia.
Poświęcił mi dużo czasu
Napewno będę kontynuować leczenie u doktora.

Leczył moich rodziców przez 5 lat. wspaniały lekarz. duża wiedza.wnikliwy i uprzejmy. zawsze skupiony i myślący. wzbudza zaufanie.polecam

Lekarz przyjmuje w ośrodku w Łapanowie, w trakcie wizyty rozmawia o prywatnych rzeczach przez komórkę !!! W ogóle nawet nie spojrzał na historię choroby, nie słucha, nie pyta !!! Wizyta trwa 5 minut bo oczywiście Pan Doktor się spóźnił tylko 2 godziny !!! Ignorant, ma za nic opinie poprzednich lekarzy !!! Zaznaczam, że umówiłem się na wizytę tylko ze względu iż zmieniłem miejsce zamieszkania i do poprzedniego lekarza jest bardzo daleko ( Warszawa ). Jeżeli ktoś nie musi niech na prawdę nie udaje się do tego ignoranta !!!

wspaniały neurolog same pozytywy,zasłużył sobie na to .Gorąco polecam.Elżbieta D.

na poczatku podchodziłam z duża nieufnoscią, ale w miarę poprawy zdrowia coraz większe zaufanie miałam do metod leczenia