lekarz Jan Sosiński

Chirurg ogólny, Urolog

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Zgłosiłam się z okropnym bólem pęcherza i nerek. Na wejściu usłyszałam, że nie może mnie tak boleć, ponieważ kobiet tak nie boli... Nie mogłam spać od wielu nocy z bólu, a lekarz nawet nie przeprowadził dokładnego wywiadu, tylko od razu zignorował moje objawy. Dodatkowo, przez cały czas wyrażał się z lekceważeniem i pogardą. Przyszłam szukać pomocy, a otrzymałam tylko obrażanie mnie na każdym kroku. Poza tym lekarz zaproponował tylko badanie moczu, które oczywiście już wcześniej zrobiłam! Bez powodu nie wybierałabym się do urologa... Na każde moje słowo odpowiadał obrażaniem. Mówienie na "ty", komentarze na temat mojego życia seksualnego oraz krzyk to tylko kolejne dowody na niekompetencję oraz nieprofesjonalne zachowanie doktora. Po wizycie byłam roztrzęsiona i do tej pory nie doszłam do siebie, nigdy więcej się tam nie pojawię.

Nie polecam nikomu tego lekarza.Nie potrafi rozmawiać z pacjentem.Przez całą wizytę krzyczy, jest opryskliwy i zero empatii.Zachowuje się jakby pracował "za kare".Szkoda , źe nie ma skali 0 gdyź takiemu lekarzowi powinno się zabronić kontaktu z pacjentami.Nie przypuszczałam, źe w obecnych czasach są tacy lekarze.

Osoba, która nigdy nie powinna pracować nie tylko jako lekarz, ale jako osoba która ma kontakt z innymi. Ordynarny, chamski, zero szacunku. W trakcie wizyty nie słucha pacjenta, informacje traktuje pobieżnie (również te ważne), po czym jest zaskoczony, kiedy się o nich wspomni. Potrafi krzyczeć na pacjentów, co niestety słyszalne jest również na korytarzu. W trakcie badania brzucha skarżyłem się na duży ból w jednym z uciskanych punktów (co de facto było jednym z powodów wizyty), na co lekarz w raporcie zawarł, że ból jest umiarkowany. W trakcie per rectum można usłyszeć zwroty takie jak „No wypnij pan dupe”. Odradzam.

Lekarz już dawno powinien nie pracować ponieważ nie potrafi zorganizować swojej pracy. Miałem wizytą na 17:30, lekarz ma podane godziny do 18, było duże opóźnienie i gdy przyszła moja kolej już po godzinie 18 (dokładnie 19:00), lekarz stwierdził że już mnie nie przyjmie. Moja 2h czekanie było na marne. Poza tym każdy kto od niego wychodził polecał umówić się gdzie indziej. Słyszałem przez drzwi jak wykłóca się z pacjentami, podstawowy wywiad przeprowadzał na koniec wizyty. NIE POLECAM!!!

Gdyby dało się przyznać zero gwiazdek, to i tak byłoby to za dużo. Absolutnie nie polecam tego lekarza - zdecydowanie odradzam! Nie słucha pacjenta, krzyczy, krytykuje poprzednich lekarzy (dzięki którym żyję). Lekarz grubiański i prostacko odzywający się do pacjenta "cicho", "wystarczy", "nie interesuje mnie to", "co Pani tu robi", "po co Pani tu przyszła". Wyprowadził mnie z równowagi i wyszłam. Przed wizytą słyszałam jak krzyczał na poprzedniego pacjenta, biednego schorowanego starszego człowieka.