lekarz Jan Sosiński

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarz już dawno powinien nie pracować ponieważ nie potrafi zorganizować swojej pracy. Miałem wizytą na 17:30, lekarz ma podane godziny do 18, było duże opóźnienie i gdy przyszła moja kolej już po godzinie 18 (dokładnie 19:00), lekarz stwierdził że już mnie nie przyjmie. Moja 2h czekanie było na marne. Poza tym każdy kto od niego wychodził polecał umówić się gdzie indziej. Słyszałem przez drzwi jak wykłóca się z pacjentami, podstawowy wywiad przeprowadzał na koniec wizyty. NIE POLECAM!!!

Gdyby dało się przyznać zero gwiazdek, to i tak byłoby to za dużo. Absolutnie nie polecam tego lekarza - zdecydowanie odradzam! Nie słucha pacjenta, krzyczy, krytykuje poprzednich lekarzy (dzięki którym żyję). Lekarz grubiański i prostacko odzywający się do pacjenta "cicho", "wystarczy", "nie interesuje mnie to", "co Pani tu robi", "po co Pani tu przyszła". Wyprowadził mnie z równowagi i wyszłam. Przed wizytą słyszałam jak krzyczał na poprzedniego pacjenta, biednego schorowanego starszego człowieka.