dr Jan Sprogis

Urolog

1,3
1,4

Zachęcam was do napisania zażalenia do Okręgowej Izby lekarskiej. Opiszcie jak wyglądała wasza wizyta i co mówił pan doktor. Następnie dostaniecie zaproszenie na posiedzenie w tej sprawie ,gdzie zadadzą wam pytania dotyczące wizyty u tego lekarza.Posiedzenie trwa około 20 minut.Co istotne, doktor nie będzie obecny na posiedzeniu.Sąd lekarski może orzec wobec lekarza następujące kary: upomnienie nagana kara pieniężna zakaz pełnienia funkcji kierowniczych w jednostkach organizacyjnych ochrony zdrowia na okres od roku do pięciu lat ograniczenie zakresu czynności w wykonywaniu zawodu lekarza na okres od sześciu miesięcy do dwóch lat zawieszenie ...

Zachęcam was do napisania zażalenia do Okręgowej Izby lekarskiej.
Opiszcie jak wyglądała wasza wizyta i co mówił pan doktor.

upomnienie
nagana
kara pieniężna
zawieszenie prawa wykonywania zawodu na okres od roku do pięciu lat
pozbawienie prawa wykonywania zawodu

Dlaczego ten cham i konował dalej pracuje w PAŃSTWOWEJ PLACÓWCE? Zupełnie tego nie rozumiem, przecież to kpina z pacjentów, którzy czekają po kilka miesięcy w kolejce.

widac ze po tylu latach ten skur..... wiel nadal sie nie zmienil to najgorszy czlowiek, nawet nie lekarz, jakiego spotkalem w zyciu. stary CHAMSKI, AROGANCKI, PERFIDNY dziad

widac ze po tylu latach ten skur..... wiel nadal sie nie zmienil

Masakra! Przyszłam z wynikami!!! badania moczu: bakterie liczne, w posiewie e-coli a ten j stwierdził,że mam sobie robić nasiadówki i gorące kąpiele! nie pytał o historię choroby! mówiłam,że infekcja jest nawracająca,a on o swojej imprezie rodzinnej i jak to tańcował! bezczelny typ! ledwo z bólem przyszłam,czekałam miesiącami! a taki d... jeszcze leku nie da! nic! wróciłam do swojego lekarza, oburzył się niesamowicie sytuacją (sam dał skierowanie)i oczywiście przepisał antybiotyk! Tego gościa powinni ZWOLNIĆ NATYCHMIAST!!! z państwowej przychodni przy ul.B.Śmiałego w Szczecinie. SKANDAL! czas na emeryturę jeśli oczy czytać wyników nie ...

Masakra!
Przyszłam z wynikami!!! badania moczu:
bezczelny typ! ledwo z bólem przyszłam,czekałam miesiącami! a taki d...
jeszcze leku nie da! nic!
czas na emeryturę jeśli oczy czytać wyników nie potrafią a lekarz zabawia się w znachora!

Moja opinia jest zgoła odmienna od poprzednich. Miałem czterokrotny kontakt z p.dr Sprogisem, za każdym razem był bardzo konkretny i życzliwy. Oprócz badań wymieniał mi również cewnik i wystawił skierowanie na dalsze specjalistyczne badania. Każdy ma prawo mieć własne odczucia, moja opinia jest bardzo pozytywna.

BEZCZELNY CHAMSKI LEKARZ JAKIEGO SPOTKALAM W ZYCIU!!!!!!!NIE POTRAFI POROZMAWIAC Z PACJENTEM ZWŁASZCZA NA PIERWSZEJ WIZYCIE.!!!NIE MOŻNA SIĘ O NIC GO ZAPYTAĆ BO ODPOWIADA NIE KULTURALNIE.DOSTAŁAM WYNIKI Z MOCZU I KRWI I ZNAM SIE JUZ TROCHE NA TYCH CZY SA DOBRE.I O TO TEN "PAN DOKTOREK"STWIERDZIL ZE MOJ METNY I ŻÓŁTY MOCZ JEST DOBRY WRĘCZ WSPANIAŁY. NIE ZAJRZAL DO MOICH WCZESNIEJSZYCH KART I WYNIKÓW I OD RAZU STWIERDZIL NA MOJ WYGLAD ,ZE JESTEM ZDROWA JAK RYBA.PO PROSTU NIE POLECAM TEGO LEKARZA.STRATA CZASU I PIENIEDZY NA DOJAZD JEZELI KTOS JEST DOJEZDNY..!!!!!POZDRAWIAM:)

Gbur i chamski nikomu go nie polecam!Traktuje człowieka jak smiecia!

Gbur i chamski nikomu go nie polecam!Traktuje człowieka jak smiecia!

Nigdy jeszcze nie pisałem w takich portalach i nie oceniałem lekarzy, bo nie widziałem potrzebny, ale teraz postanowiłem sobie, że napiszę, aby przestrzec innych. Omijajcie tego lekarze - zgadzam się z przedmówcami. Lekarz jest bardzo chamski, jest po prostu wulgarnym gburem który tylko rozszarpie wam nerwy.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w życiu! Przeżyłem przez niego wielkie upodlenie! Lekarz nie ma ZA GROSZ szacunku dla pacjenta! Wyśmiewa się z niego, obraża go, wcale nie robi badań. To kpina! Ten stary dziad powinien pójść na niezasłużoną emeryturę!

Lekarz okropny, dziadek który wcale nie bada, a naśmiewa się z choroby pacjenta. Mnie nie zbadał urologicznie, a śmiał się z mojej wagi. Powiedział, że przychodze do niego z byle czym, zebym sie wzial za odchudzanie i takie tam. Przy tym obrazil mnie, moja rodzine, moja lekarke rodzinna, nie zwazal na moje problemy z hormonami - kompletne dno. Czulem sie ponizony.