dr n. med. Jan Staniewicz

Okulista

Odwiedziłam nową poradnie w Gdyni. Obsłudze lekarskiej i pomocniczej nic nie można zarzucić ale dało się odczuć iż jest to nowy obiekt bo rejestratorki biegały między piętrami a pielęgniarki nie ukrywały zagubienia. Mimo to ilość urządzeń medycznych i zaangażowanie lekarza w moje problemy okulistyczne utwierdziło moją pozytywną opinię o Lagunie.

Zawsze stara się dokładnie i ze zrozumieniem wytłumaczyć cały proces badania, leczenia czy zabiegu co powoduje czasem spore opóźnienia w godzinach przyjmowania. Jednak zawsze wstaje do pacjenta, wita się serdecznie i można liczyć na jego dobre słowo. Opóźnienia zawsze można wybaczyć :)

od dawna moja matka borykała się z zaawansowaną zaćmą, określaną jako "powikłaną". w szpitalu X (nie wymienię nazwy gdyż nie jest ta placówka tego warta) zoperowano jej jedno oko w lagunie drugie. porównanie w jakości obsługi i podejścia do pacjenta między szpitalem X a dr Staniewiczem i Lagun Medical jest po prostu niemierzalne! Proszę przyjąć moje gratulacje i pozdrowić zespół który wie jak postępować z ludźmi starszymi i z ich rodzinami!

przecietnie okulisci poswiecaja na badania 10 minut... ale to oczywiscie ci ktorzy przyjmuja na ksiazeczke. okazuje sie ze czasem warto wydac troche pieniazkow i udac sie do prywatnego gabinetu. dr Staniewicz okazal sie dobrym specjalista dzieki ktoremu moj ojciec ma zoperowana zacme i nie musi czekac 4 lat w szpitalu na zaspie na swoja kolejke!

zoperował z powodzeniem moich rodziców - bezproblemowo i bez powikłać. super, godny polecenia.

Witam, niestety nie mogę polecić tego lekarza, ponieważ potraktował mnie bardzo niefachowo. Praktycznie zostałam wyrzucona ze stołu operacyjnego bez jakiegokolwiek rzeczowego wyjaśnienia. Zostałam wyproszona z gabinetu zabiegowego i kazano mi zabrać wcześniej wpłacone pieniądze. Byłam w szoku, że tak mnie potraktowano i nawet nie byłam w stanie domagać się jakichkolwiek wyjaśnień. Tydzień wcześniej miałam zrobione badania kwalifikujące do korekcji wzroku - spędziłam 5 godz., wydałam 180zł i to po co? Jeżeli lekarz podczas operacji wykrył u mnie oczopląs - który jak się później okazało jakimś dziwnym cudem znikł...

Przeszłam operację usunięcia zaćmy w szpitalu MSWiA w Gdańsku w którym to operował mnie dr Staniewicz. Zabieg obył się bez komplikacji i z dobrym efektem za co szczególnie dziękuję panu doktorowi. Maria.

trudno mi oceniac wiedze ale umiejetnosci to doktor ma na pewno. od kilku miesiecy lecze sie u niego na zaawansowana jaskre i poki co udało mu sie powstyrzymac dalsze jej postepowanie.

Skorzystałem we wtorek z porad dr Staniewicza a dokładnie byłem z ojcem i podziwiam jego cierpliwość i chęć jasnego tłumaczenia całej sprawy. Jest to naprawdę godny polecenia specjalista.

Pan Jan jest dobrym okulista z duza iloscia przydatnego sprzetu w gabinecie. Badania byly szybkie i kompleksowe. Nie naciaga na kupno okularow w jego gabinecie co jest duza zaleta w dziesiejszym swiecie marketingu.

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdynia"?

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1