dr n. med. Jan Staniewicz

Absolutny profesjonalista. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. 10/10

Odwiedziłam nową poradnie w Gdyni. Obsłudze lekarskiej i pomocniczej nic nie można zarzucić ale dało się odczuć iż jest to nowy obiekt bo rejestratorki biegały między piętrami a pielęgniarki nie ukrywały zagubienia. Mimo to ilość urządzeń medycznych i zaangażowanie lekarza w moje problemy okulistyczne utwierdziło moją pozytywną opinię o Lagunie.

Zawsze stara się dokładnie i ze zrozumieniem wytłumaczyć cały proces badania, leczenia czy zabiegu co powoduje czasem spore opóźnienia w godzinach przyjmowania. Jednak zawsze wstaje do pacjenta, wita się serdecznie i można liczyć na jego dobre słowo. Opóźnienia zawsze można wybaczyć :)

zoperował z powodzeniem moich rodziców - bezproblemowo i bez powikłać. super, godny polecenia.

polecam bo korzystam od wielu lat w toruniu

polecam bo korzystam od wielu lat w toruniu

kwalifikacja do zabiegu na usunięcie zaćmy

kwalifikacja do zabiegu na usunięcie zaćmy

Witam, niestety nie mogę polecić tego lekarza, ponieważ potraktował mnie bardzo niefachowo. Praktycznie zostałam wyrzucona ze stołu operacyjnego bez jakiegokolwiek rzeczowego wyjaśnienia. Zostałam wyproszona z gabinetu zabiegowego i kazano mi zabrać wcześniej wpłacone pieniądze. Byłam w szoku, że tak mnie potraktowano i nawet nie byłam w stanie domagać się jakichkolwiek wyjaśnień. Tydzień wcześniej miałam zrobione badania kwalifikujące do korekcji wzroku - spędziłam 5 godz., wydałam 180zł i to po co? Jeżeli lekarz podczas operacji wykrył u mnie oczopląs - który jak się później okazało jakimś dziwnym cudem znikł...

bardzo miły i pomocny lekarz o ludzkim podejściu do problemu - tłumaczy jak krowie na rowie co dolega i co nalezy zrobić zeby poprawić wzrok. super!

przecietnie okulisci poswiecaja na badania 10 minut... ale to oczywiscie ci ktorzy przyjmuja na ksiazeczke. okazuje sie ze czasem warto wydac troche pieniazkow i udac sie do prywatnego gabinetu. dr Staniewicz okazal sie dobrym specjalista dzieki ktoremu moj ojciec ma zoperowana zacme i nie musi czekac 4 lat w szpitalu na zaspie na swoja kolejke!

Pan Jan jest dobrym okulista z duza iloscia przydatnego sprzetu w gabinecie. Badania byly szybkie i kompleksowe. Nie naciaga na kupno okularow w jego gabinecie co jest duza zaleta w dziesiejszym swiecie marketingu.